Alte știri din fotbal
S-a trezit Dinamo! „Câinii” transferă și un portar cu 15 meciuri în Ligue 1
0
Filipe Coelho a făcut bilanțul după amicalul cu Sabah
0
S-a aflat acum: pe cine voia să aducă Kopic la Dinamo » Transfer picat după instalarea lui Nuno Campos
0
MM Stoica salută inițiativa lui Răzvan Burleanu: „Dacă se va opera această modificare de regulament...”
0
Știri din fotbal internațional
Scoția - Brazilia și Maroc - Haiti, meciuri decisive în Grupa C la Campionatul Mondial: a intrat Neymar!
0
Petrecere balcanică în SUA » Fanii Bosniei au invadat impresionantul stadion din Seattle și au făcut un adevărat spectacol
0
Rețineți numele! Starul de 18 ani a intrat istant în istorie: peste Mbappe, Messi și Yamal » Toamna trecută înfrunta România!
0
Visul bosniacilor continuă! Trei echipe calificate din Grupa B a Mondialului
2
Lifestyle
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
2
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Cum trăiește o tânără avocată într-o garsonieră de 10 metri pătrați, la ...
Libertatea
Secretul bine păzit al regimului Ceaușescu: accidentul care a afectat-o ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
BNR pune în circulație noi bancnote în România. Ce se schimbă pe banii care ...
Libertatea
Nu ai cum sa programezi meciuri după-masă. Și la 18:30 este foarte cald, darămite la 16 sau 12. Aici ar trebui sa intervină instituțiile statului: ministerul sănătății, ITM-ul (pentru că până la urma urmei jucătorii sunt angajați) și Ministerul sportului. Sa fie fixat un program in care arenele sportive in aer liber sa fie închise practicării sporturilor. Eu am asistat la un meci în liga a doua, când pe stadionul Tractorul din Brașov, unui spectator din fata mea i s-a făcut rău (stătea în tribună in soare la ora 12 ), a căzut între scaune. Au intervenit spectatorii, apoi medicii aflați la stadion, l-au resuscitat la marginea terenului, apoi am auzit la tv că acesta a decedat. Deci ..nu este normal sa programezi meciuri la orele in care normal ar trebui sa stai ferit de razele solare.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Competente autoritatile (a se citi serviciile) astea... De 30 de ani ii indoctineaza Orban pe secui ca ar fi niste unguri discriminati, iar serviciile noastre sunt ocupate ba sa-l scape de demitere pe ***/Petrov, ba sa-l paradeasca pe Dragniiia etc...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
E lipsa de bun simt,echipele au nocturna sí joaca pe canicula.Avem VAR dar nu suficient ,cu lipsuri de grafica deci totul este NON- SENS sí asa spun e Made in Romania.
sunteți echipa ălora care comentează un meci în maghiara.. echipa ălora care afișează în tribune steagul ținutului Secuiesc si al Ungariei.. care canta Ria Ria Ungaria.. și imnul ținutului Secuiesc.. iar la. auzul imnului național se întorc cu spatele.. Sunteți un club serios.. asta e adevărat.. dar nu faceți nimic ca să obțineți mai mult respect din partea romanilor.. și sa stopati provocările astea la adresa romanilor... Ma bucur ca adunați puncte pt România acuma dacă tot sunteți în competitie. bafta..Dar din partea mea sper din. tot sufletul sa nu va mai vad jucând în campionatul romanesc...
N-a inteles nimic ca la el nu "face" sens :))))
Pentru fotbalul jucat, meciul celor de la Sepsi merita transmis la TV. In rest, manevrele si legaturile dubioase a celor de la Sepsi tin de competenta autoritatilor romane. In orice caz, nu e niciodata normal sa ajunga lucrurile intr-o zona de ura si extremism.
Eeee...omul asta n-a fost pe stadion?Cum echipa nimanui,cind a venit insusi tatucul lor sa-i vada ?Niste plingaciosi,au inceput sa-i faca concurenta lui jiji nedreptatitu' !
nu este romaneasca,e 100% ungureasca
De ce nu se joacă mai multe meciuri la aceeași ora? Ah pentru a nu priva telespectatorul iubitor de fotbal de calitate du spectacolul din SUPERLUNGA? Nu fie rușine Radu Naom (Neom) să-i răspunzi lui Mititelu că dacă dorește două meciuri în același timp și echipele vor fi plătite de doua ori mai puțin... Ce argument este acesta, un fotbal care seamănă mai mult cu turcă, pai în Anglia, Germania, Franța se joacă 4 - 5 meciuri în același timp, este adevărat că fotbalul lor nu este la nivelul celui mioritic... Adică tu ar trebui să ai un salariu împărțit la numărul emisiunilor în care se analizează turca în același timp, nu? Emisiuni de balacareala după meciul Rapid Fcsb de duminică împărțite și-ți vei afla salariul stimabile analist de paie...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.