Alte știri din fotbal
Intră la negocieri pentru transferurile lui Musi și Cîrjan!
0
Două transferuri ratate de Dinamo! Nicolescu i-a comparat pe Kopic și Campos: „Vede altfel lucrurile”
0
Gigi Becali visează o dublă lovitură la FCSB: „El e cel mai bun jucător român! Îi dau un milion de euro să vină”
0
Siyabonga Ngezana s-a operat! Cât va lipsi fotbalistul celor de la FCSB
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid a făcut oferta anului! Florentino Perez a pus pe masă 150 de milioane de euro pentru superstarul rivalei » A primit și răspunsul
0
Albion Rrahmani poate prinde transferul carierei » Italienii au început negocierile
0
Programul meciurilor de la Campionatul Mondial de Fotbal 2026 în prima săptămână, 11-18 iunie
0
Șase orașe din SUA și Mexic, amenințate la Mondial » Ce echipă e în mare pericol la toate meciurile din grupă!
2
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
9
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Franța îi interzice accesul în țară ministrului israelian de finanțe, ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Cazul șoferului de TIR care a provocat carambolul din Constanța. Poate o ...
Libertatea
pe de alta parte : e treaba lor.)
titlul corect este : Am inceput sa cautam jucatori pentru Liga, in urma contratului de sponsorizare cu FC SB.
hai nu mai fi prost degeaba...fi si tu cu folos :)) n'am mai primit si noi un penalty moca de nu mai tin minte...iar la cele pe bune in ultimile 3 jocuri arbitrii s'au facut ca ploua..cu sampanie desigur
corect...dar pt aia tre sa bagi mina in buzunar....
Pai dintre voi doi nu stiu care este mai fraier ca sa nu spn un cuvant mai dur.Stii exista o vorba "daca te bagi in troaca te mananca porcii".Cine te pune sa il bagi in seama?!Asta este ca si napocarepublic.Cu cat ii bagi mai mult in seama cu atat le dai mai multa importanta,ii faci sa se creada importanti.Ii faci cineva.
cu siguranta nu vor intra in grupele ligii. Echipa e mult mai slaba decat la dubla cu bulgarii.
***harat
primul va fi Duminica TUDOR la TG JIU
se cauta doar liberi de contract....sa nu cumva sa plateasca vreun euro nea jiji.
Patania si Martulemucius,lovituri!:)))))))))))))))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.