Alte știri din fotbal
Notele GSP, după Slovacia - România! 5 corigenți la Bratislava și singura surpriză plăcută
0
Răzvan Marin anunță imediat după Slovacia - România: „Este pe lista domnului preşedinte”
0
MM Stoica prevede un dezastru la echipa națională: „Mă tem că va fi tragic”
0
Andrei Rațiu, dezamăgit după înfrângerea din Slovacia: „Iar ne-am făcut de râs”
0
Știri din fotbal internațional
DRAMATISM fără margini în cele 4 baraje pentru CM 2026! Italia, un nou DEZASTRU
6
Știm grupele și programul complet de la Campionatul Mondial 2026 » Ultimele două necunoscute, în această noapte
0
Povestea Campionatului Mondial! A terminat preliminariile pe ultimul loc, fără victorie, dar s-a calificat la turneul final
0
Turcia o învinge pe Kosovo și se califică la Campionatul Mondial după o pauză de 24 de ani
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
AUR cere câte 300 de lei de la membrii care vor sa candideze pentru o ...
Libertatea
Răsturnare de situație în cazul Charlie Kirk: glonțul fatal nu se ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
cand facea asta Lucescu Jr. la Rapid, radeati toti de el, acum ca face reghe sedinte de antrenament dupa meciuri, e lumea uimita!
stai linistit ca stiu sa numar fff bine, am invatat sa numar de cand cu participarile dinamo in UCL. deci: 0, 0, 0 , 0, 0 , 0 , 0 ...cam de 18 ori 0 (vezi ca aici am pus doar campionatele castigate de voi .... ). numa inflori numarul ca erati 24700 toti , din care 2,3 mii de la ploiesti , scade numarul de copii de minge si tot la 7000 ajungeti, cam cat sunteti in groapa de obicei, dc e zi buna :D:D:D:D nu te mai oftica potaie , fa miau , miau si gata .
Presa sa nu mai dezinformeze ! Reghecampf nu a fost contestat de absolut nimeni.
Nici Huligan Stoica ? Si nici prima doamna a Stelei?
Reghecampf nu a fost contestat nicio secunda in timpul meciului!!! Poate un control la ORL pt reporter??
Daca esti p/ro.st si nu stii sa numeri nu este vina noastra!!!! Ce o dai dupa cires...la noi media este de 17.500 la voi este sub 10.000 !!! LINISTE
Sunt 100% de acoord ca "suporterii" sa strige impotriva conducerii, pentru ca toti sunt niste imb3cili notorii acolo, insa sunt 0% de acoord ca unii dintre t3embeli sa strige impotriva lui Reghe!! Ce aveti fratiilor, v-ati tampit. Omul asta este cel mai bun antrenor al Stelei din ultimii 10-20 de ani, iar cativa ratati s-au apucat sa strige impotriva lui??? Natie de Romani ratati.
ca esti prost stim cu totii, dar sa comentezi dupa violul oral aplicat echpei minoritarilor din cluj e penibil...
cfr, capra noastra
Buna ideea regheBlatistului! Era chiar nevoie sa depuna si jucatorii Valizei EPO putin efort, dupa plimbarea de placere in compania caprei!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.