Alte știri din fotbal
Opt echipe se bat pe 3 locuri de play-off » Basarab Panduru a spus cine merită să se califice
0
FCSB i-a închis ușa în nas lui Kevin Ciubotaru: „Nicio urmă de înțeles”
0
Gigi Becali îl vrea la FCSB, Mihai Stoica se opune: „Să mă ierte”
0
„Prelungirea mea nu are de-a face cu asta!” » Raul Opruț a rupt tăcerea despre noul contract cu Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Șefii lui City iau în calcul plecarea lui Pep Guardiola » The Telegraph dezvăluie numele succesorului
0
Fotbalistul care nu a primit nicio șansă la Craiova s-a transferat pe 1,7 milioane de euro » Cifrele sale nu au impresionat deloc
0
Scandal la Spurs! Coechipierul lui Radu Drăgușin critică conducerea: „Rușinos!”
0
Inter și-a luat mijlocaș de la Modena. Impresarul lui: „E tânăr și Chivu o să aibă grijă de el”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Harta infracționalității în București, explicată de Bogdan Berechet, șeful ...
Libertatea
Banii primiți de România din SAFE vor ajunge în Franța și Germania: „Din ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere de 60-80 ...
GSP SPECIAL
Cine este Andrei Gabriel Benghea Mălăieș, românul cu 11 venituri pe lună: ...
Libertatea
Mie nu mi-a placut, e lent in decizii si cam joaca la alibi. E bun doar in sensul ca e mai bun decat aia adusi in aceeasi perioada, Mezague etc. Dar e posibil sa ma insel... o sa vedem.
diii-bale
'' Cooper nu a căutat mult timp echipă '' gresit , nu Cooper a cautat echipa !!
Eu continui sa cred ca Cooper este un mijlocas peste media ligii I! Dunarea a facut o afacere, o sa vedeti....
de cand impartiti aceeasi jumate de clasament, desteptule :) Ti se pare ca sunteti pe locul 2, la 20 puncte de Calarasi, savantule?
Inainte sa-si bage Ana Maria Prodan coada la Dinamo si Calarasi, ambele echipe erau in top 7. cu jucatorii adusi de ea ambele echipe sunt detasat la retrogradare.
Rivala a cainilor.hahahahaha.Oamenii ca voi nu ar trebui sa aiba drept sa mearga pe strada.Acelasi material de tradator,libidinos,pervers,hot.Neamu' romanesc.
De când a ajuns Călărași o rivală de-a lui Dinamo, băi invelitorule de pește?
Souda ala e atacant de 25 de ani. A marcat 4 goluri in toata cariera lui de jucator profesionist. Sa tot aduci petarde d'astea in Romania.
Si clona Dinamo 1948 SA a lui Negoitza ( adevaratul Dinamo Bucuresti este in Liga a 4 a, la Nicolae Badea ) a primit la fel de multe penaltyuri ca Steaua.... foarte dubios ! :))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.