Alte știri din fotbal
Daniel Pancu aruncă „bomba”: „Habar n-am dacă rămân la CFR!” + „Vorbesc cu Angelescu de mult”
0
Prima reacție a lui Marius Baciu din postura de antrenor la FCSB: „Nu vreau să fiu o marionetă!”
2
Adrian Mutu știe de ce a fost numit Marius Baciu la FCSB: „Gigi m-a ascultat pe mine!”
0
Omul-cheie care a lucrat cu Generația de Aur l-a criticat dur pe Ilie Dumitrescu pentru că s-a alăturat taberei lui Burleanu: „Gest mârșav și laș!”
3
Știri din fotbal internațional
Bournemouth - Manchester City, confruntarea care poate decide matematic titlul din Premier League » Echipele de start
0
Panică la Buenos Aires: vedeta s-a accidentat și riscă să rateze Mondialul! » Medicii naționalei vin în Europa
0
Primarul Londrei îi amenință pe fanii echipei lui Radu Drăgușin: „O să plătiți dacă Tottenham se salvează!”
0
Ce șanse îi dă supercomputerul Universității Craiova în primul tur preliminar al Ligii Campionilor
0
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
7
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Chiriile din Berlin au explodat: 4.000 de euro pe lună pentru un apartament ...
Libertatea
Cazul șoferului „prins” cu aproape 700 km/h de un radar din Belgia. Amenda, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Emil Gânj, condamnat pe viață. Ce s-a întâmplat în procesul celui mai ...
Libertatea
Radoi trebuia sa incheie lista...
rusine gspistilor pe Mirel Radoi l ati uitat. sunteti niste zdrente
Aoleu...Craitoiule...traiti-ar craitoiul. Ce facem cu limba romana bai baiatule:)) "fără să ştie să peste cîţiva zeci de ani, Bolt dobora toate recordurile în materie. Cu o detentă impresionant..." Impresionant intr-adevar:)) dupa ce criterii sunteti alesi acolo ma...inaltime...greutate:))
@indyanu23 ti-e rusine cu ,unicul capitan,vali ceausescu ,pr0stu' familiei? Daca esti mandru cu radoi fi mandru si cu ceausescu ,nu el v-a creeat echipa din 86( adunatul de jucatori) ? Poti realiza asta? Cand ti sau alegi ceva iti asumi si partile bune si cele rele ,t@mp1tul3
Radoi poate ca e un jucator de mana a doua, pentru voi, a treia, a patra, dar pentru noi.. ei bine , pentru noi, e un simbol al acestei echipe si din punctul meu de vedere nu trebuia sa lipseasca din lista.
ala cu vali ceausescu .....langa mata e,,,cauta-l acolo.rapidist jegos.
radoi merita si el sa fie in lista.
radoi nu trebuia sa lipseasca din lista.....a jucat 9 ani la steaua.sunteti praf cu articolu vostru.
da' vali ceasusescu unde e ?
consider ca radoi ar fi trebuit sa fie in acest clasament...este cel mai reprezentativ capitan din secolul 21... este o legenda a stelei...daca intrebi un copil sa iti zica un jucator pe care il cunoaste de la steaua raspunsul va fi radoi...chiar daca el nu mai joaca la steaua de peste un an
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.