Alte știri din fotbal
Armstrong și Stoinov au luat pulsul noului Dinamo: „Acesta este obiectivul nostru în acest sezon”
0
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
0
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
1
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Știri din fotbal internațional
Thomas Tuchel a luat pulsul Spaniei: „Se pare că nu pot pierde niciun...” » „Messi? Am detectat niște tipare”
0
Spania, la 90 de minute de două recorduri istorice!
0
Aroganța vedetei de la Manchester City: „Noi suntem echipa mai bună”
0
Cifrele rușinii pentru Franța! Așa ceva nu s-a mai văzut în istoria naționalei
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Una dintre cele mai incredibile povești de supraviețuire din istorie. Cum ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
DNA este condusa de omul lui Băsescu : Kovesi . Da-i si tu un search sa vezi cum fostul domn Kovesi a lucrat pe bani grei la Zoltan Teszari RCS RDS după plecarea din magistratura cu mare scandal de spionaj : - fostul procurorul adjunct sef DIICOT , Ciprian Anastasiu declarase public ca Kovesi este filat de DIICOT pentru spionaj în favoarea Ungariei . ___________ De aceea MITA de 3.4 milioane euro data de Zoltan Teszari RCS RDS lui Mitica Dragomir LPF pt televizarea ligii I , nu va ajunge niciodată in tribunal cat timp Kovesi conduce DNA . _________ BARAJUL ASTA A FOST INVENTAT PENTRU Zoltan Teszari RCS RDS . ___ SA DORMITI BINE, BASESCU SI PLAGIATORUL VEGHEAZA LA LINISTEA VOASTRA .
falsuri in contracte bani doar pe hartie aceste este viitorul fotbalului romanesc si al unor patroni mizerabili! somn usor DNA!
Damaschin era bun in B .
varianta RADUCANU - GREAVU, MOTROC, DAN COE, MACRI - JAMAISKI, DINU - NASTURESCU, DUMITRIU II, ION IONESCU SI CODREANU ar merge?
siman...un om ratat care si a batut joc de toti fotbalistii care I au trecut poarta !
hai si cu siman langa becali
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.