Alte știri din fotbal
Csikszereda, presiuni diplomatice pentru anularea amenzilor date de FRF
0
Șoc la Rapid! Gâlcă și-a exclus din lot vedeta pentru acte de indisciplină! » GSP a aflat ce s-a întâmplat
2
Jucătorii lui FCSB îl laudă public pe dinamovist, înaintea Derby-ului: „E bun!”
0
Liga 2, etapa #16 » Steaua, ciuruită în 30 de minute la Bacău, dar scorul zilei vine de la Bistrița! Toate rezultatele + clasamentul
5
Știri din fotbal internațional
Patronul fostului club al lui Mogoș și Papp a vrut să se sinucidă! » „Delictul perfect” evocă falimentul echipei
0
Are 47 de ani, dar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
1
Suprarealist: a văzut „roșu” înainte de startul meciului din cauza lenjeriei intime „nepotrivite”!
0
Luis Enrique a trecut la nivelul următor » Inovație tehnologică spectaculoasă în casa lui PSG
1
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, dar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
1
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Milionarul în crypto Roman Novak și soția lui au fost răpiți, torturați și ...
Libertatea
Nu vreau sa le iau apararea, dar pe alt site de sport (unul care a avut un canal de TV cu acelasi nume), singura stire despre Rapid publicata aseara a fost reactia lui Sucu la primul gol primit de rapidisti! Parerea mea e ca aproape toate redactiile de sport din tara sunt intesate cu gigisti.
... and Justice for all...
Mititelu cu tine cît timp mai ai răbdare ????
Creati numai postari impotriva Rapidului de la o vreme nici nu mai imi vine sa ma uit pe GSP, este zi de meci normal cand se joaca un meci are cap de afis pe site dar acum nu exista asa ceva cand vine vorba de Rapid in schimb il avem pe domnul care a facut puscarie cap de afis MM Stoica, inca o data GSP isi arata favorismul fata de FCSB
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.