Alte știri din fotbal
Florin Maxim îl are de azi la antrenamente și pe noul atacant
0
Pleacă Ionuț Chirilă după doar două săptămâni la noua echipă? Ar vrea măcar să înceapă antrenamentele: „Mă duc!”
0
Dorinel Munteanu a semnat! Vestea primită chiar la prezentarea oficială: „2 milioane de euro, controlează tot”
0
Fără precedent la Craiova! Suporterii s-au așezat la cozi imense: de ce se grăbesc oltenii
0
Știri din fotbal internațional
Superliga trimite doi oameni la Cupa Mondială » Comparația cu 2022 și 2018 + Cum stau Ungaria, Ucraina și Serbia?
0
Jucătorii lui Thomas Tuchel, zguduiți de un cutremur de 6,1 grade pe scara Richter!
0
Barcelona a decis să nu intre într-o licitație cu Real Madrid pentru Julian Alvarez
0
Încă o inovație bizară la Mondial » FIFA lansează un serviciu controversat pe stadioane, denumit „Super Shoutout”
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
0
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
4
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
De ce un apartament din 1975 poate fi mai valoros decât unul nou
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
ba ziaristi idioti ce sunteti!banii de la cjt si clt nu pot fi folositi pt salarii, transferuri si alte chestii.sunt pt de plasari, prime si alte cheltuieli.asa ca nu are cum sa se autofinanteze clubul,bani vor avea o destinatie precisa!documentati-va inainte sa scrieti tampenii!!
BUGETUL ACTUAL A LUI POLI TIMISOARA E MAI MARE DECAT CELE 7 MILIOANE DE EURO DE CARE VORBITI VOI.E IN JUR DE 13 MILIOANE DE EURO.ASA CA NICI PE DEPARTE NU SE POATE VORBI DE O REFINANTARE.ORICUM,SI DACA AM PRESUPUNE CA POLI AR AJUNGE SA SE REFINANTEZE DIN ACESTI BANI,MI-E GREU SA CRED CA ASTA-I NIVELUL DE FINANTARE PE CARE IANCU IL VEDE LA POLI.LA ASPIRATIILE LUI IANCU,BANII DATI DE AUTORITATILE LOCALE SUNT BANI PENTRU GUMA DE MESTECAT.IANCU VISEAZA LAOASOCIERECU AUTOR.LOC(ABIAATUNCIPOLIVAFIMARE)
Adidasi SUPER SUPER TARI!! Demysport punct ro Demysport punct ro Demysport punct ro Demysport punct ro Demysport punct ro
Daca si U' Cluj e nuca tare.... eu zic sa declaram incapacitatea de a participa in cupele europene. In plus la bugetul prezentat de GSP de aprox 7 milioane de euro.. nu prea vad sa se faca performanta pe care o doresc fanii si pe care o cere CJT si CLT. Pai 7 mil.de euro cheltuie numai una din echipele miticesti doar pe transferuri. Rapidul facea exceptie dar acuma cu Taher... Mai vedem ce va fi.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.