Alte știri din fotbal
Mobilizare pentru jucătoarea lui FC Argeș diagnosticată cu leucemie » Are nevoie urgentă de sânge
0
Au câștigat titluri cu FCSB și reacționează după verdictul instanței: „Copiii n-o să mai știe de Steaua”
0
Fostul atacant UEFAntastic știe ce îl poate determina pe Denis Drăguș să accepte oferta de la FCSB: „Acesta e marele atu pentru aducerea sa”
0
Prima reacție a lui Marian Aioani după gafa colosală de la debutul său la echipa națională: „Orice detaliu contează”
0
Știri din fotbal internațional
Jurnalistul italian a trăit o experiență neobișnuită la Zenica: „Trebuie să vă povestesc ce mi s-a întâmplat”
0
Suporteri irakieni atacați pe aeroportul din Dallas înainte de Campionatul Mondial: „Nu veniți! Aici e America”
0
Ratarea calificării la Mondial a provocat un cutremur în Italia: președintele federației a demisionat!
0
Everton îl vrea pe Jack Grealish definitiv, dar pentru o sumă mult mai mică
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Doliu în Oradea! Un medic a murit la 51 de ani după ce a suferit un ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
Afirmatia ta nu este altceva decat o fabulatie a mintii tale bolnave. Daca vrei o afirmatie 100% adevarata citeste asta: Toti dinamovistii sunt gay, toti p0p0narii iubesc dinamo.
Falimentul scrie pe prima echipa comunista din Romania. Cat credea UTCopos ca va pacali pe toata lumea? Hai cu desfiitarea!
jucatorilor li se cuveneau banii din contract ,legal si moral !nu e vina jucatorului ca un club intra in insolventa ...
Din cate am inteles, s-au platit niste restante necesare pentru licenta in urma unui imprumut. Banuiesc ca acest imprumut va trebui sa fie restituit de noul cumparator, nu? Oricum ar fii, de apreciat ca G. Copos si unii jucatori au renuntat/sau au fost obligati sa renunte la niste bani care legal dar nu si moral li se cuveneau. Suma de 6.5 milioane de euro mi se pare in regula as zice pt preluarea unui club ca Rapid daca datoriile vor tinde spre 0, chiar daca in Romania nu exista un asemenea precedent, majoritatea au luat cluburile moca dar cu datorii.
Poate totusi, de data asta, chiar vinde Rapidul. Dar sa i-l vanda lui Gruia Stoica, nu cum au mai scris astia, ca vrea balena aia retardata de Iancu. S-a gasit jigodia jigodiilor sa-si doreasca Rapidul. Haide Copose, vinde-l odata daca nu mai poti sa bagi bani.
another bullshit marca Copos, azi am aflat care e urmatoarea victima... nimic mai mult :))
nu mai zici de serie B acum? ai dat-o in fier vechi? intreaba-i pe cei care vand fier vechi cu cine tin si o sa ramai surprins (noi NU) de raspuns...cu steaua..sunt aia de i-a chemat nea jiji la palat de craciun, mai tii minte?...
ce fals esti cofetare ...............si in ultimele clipe minti , ai da Rapidul oricui ti-ar satisface pretentiile financiare , sper sa scapam de tine pt totdeauna
@rad1cal sincer acum....te-ai gandit mult la comparatia facuta? :)) probabil ca vrei sa dai dovada de o oarecare cultura generala dar tin sa te anunt ca tocmai pentru faptul ca eram facuti "tigani" si inca suntem au luat nastere scandarile alea.....ca sa va demonstram ca acei "tigani" sunt capabili.sunt curios sa stiu daca colectivul CFR-ului era integral alcatuit doar din tigani si clasa muncitoreasca intr-o oarecare masura.oricum in materie de procentaje steaua depaseste cu mult raportul pe care il are Rapidul cu privire la tigani/romani.era necesar si un apelativ pentru galeria Rapidului iar in lipsa de incurajari pentru propria echipa e mai convenabil sa strigati &quo
valvis, tampiza, taher, stoica si lista lui georgel poate continua...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.