Alte știri din fotbal
Gigi Becali și-a ironizat un rival în direct la TV: „Când vorbiți cu el, întrebați înainte: «Câtă șampanie ați băut?»”
0
Oferte pentru doi jucători înainte de barajul FCSB - FC Botoșani: „I-am dat acordul să plece”
0
Câți bani a câștigat FCSB în Europa League în acest sezon » Roș-albaștrii sunt codași
2
„Gata, nu mă mai întrebați asta” » Gigi Becali a surprins și a făcut anunțul în direct: „Așa a fost și la Edi Iordănescu”
3
Știri din fotbal internațional
Wolfsburg nu a profitat de avantajul terenului propriu la baraj și riscă retrogradarea din Bundesliga
0
Îngrijorare pentru Neymar! » Accidentarea e mai serioasă decât a comunicat Santos
0
Maurizio Sarri pleacă de la Lazio, dar rămâne în Serie A
0
Recunoaștere pentru Răzvan Marin în Grecia! Desemnat cel mai bun mijlocaș defensiv
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Marea Britanie ia o decizie fără precedent privind sancțiunile Rusiei, ...
Libertatea
Becali, dezvăluiri după discuția cu Grindeanu: Alexandru Nazare și Eugen ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
vad ca nimeni nu spune nimic de modul "MISELESTE"in care a arbitrat acesc balacs meciul sibiu-steaua.acest arbitru ORI ESTE UN HOT SI EXCROC ORI ESTE PROST!!!!luati faza din min.6 cind ca un derbedeu excroc s-a dus glont la rusescu si a dat galben!!!!mai marele arbitru balacs, am sa trimit imaginiele la FIFA sa se minuneze si ei cum arbitreaza un asa zis arbitru din Romania si sa judece si ei daca este hot sau prost!!!!!cum sa ramina rusescu in picioare dupa un atac prin alunecare(care nu prea a fost corect)iar tu din prostie sau din hotie ai dat ...galben la cel faultat!!!!se pare ca ai inceput sa fluieri "la comanda"mai balacs.!!!!si asteapta ca va sosi si email si dvd_
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.