Comentarii (3)
nomadu71
nomadu71  •  23 Iunie 2026, 16:07

La mulți ani fericiți alături de cei dragi ! Respect !

Dumitru_C
Dumitru_C  •  23 Iunie 2026, 15:53

Un adevarat golgeter! Mi-a plăcut! Păcat ca nu mai sunt jucatori ca el! Cariera frumoasă inclusiv cu transferuri in Italia si Germania, iar ca antrenor a dovedit ca nu e un antrenor slab. Poate constitui un viitor antrenor bun pentru echipele cu pretentii si cine stie la Nationala. Practic Claudiu Niculescu a antrenat mai mult decat Rădoi, de ce nu ar fi bun in viitor ca selecționer? E o intrebare si pentru cei de la Dinamo, de ce se uita spre un antrenor care nu stie lotul, nu stie campionatul, nu poate comunica ca străin și nu-l bagă in seamă pe Claudiu Niculescu??? La multi ani Claudiu, toate cele bune!

mircone83
mircone83  •  23 Iunie 2026, 15:02

Înainte să publicati articolul , il verificați? Daca din 1998 până acum sunt 18 ani....Nu mai zic ca dubla lui din Ghencea a adus victoria in groapa!

Comentează