Alte știri din fotbal
FC Argeș - U Cluj, prima semifinală din Cupa României Betano » Echipe probabile + favorita bookmakerilor
0
Universitatea Craiova și-a prezentat transferul făcut de urgență
1
Mirel Rădoi a comentat numirea lui Gică Hagi la națională: „Dacă aș fi președintele FRF, eu asta aș face”
0
Specialiștii au calculat noile șanse la titlu, la jumătatea play-off-ului din Superliga
3
Știri din fotbal internațional
Gata, pleacă de la Manchester City după 10 ani! Informație dezvăluită de Fabrizio Romano
0
Penalty-ul de la Euro i-a distrus cariera! La 30 de ani a rămas fără echipă și acum trăiește retras într-o localitate de 1.000 de locuitori
1
Inter a decis să facă o excepție: „Cristi Chivu îl leagă de scaun” » Titularul a fost convins de antrenor să rămână
0
Diego Simeone nu câștigă milioane doar din fotbal: a construit un imperiu împreună cu soția lui
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
„Nu vreau să îmi pun toți sportivii în cap...” » Ana Maria Tănasie și „secretul” succesului pe Instagram
17
Ilie Bolojan a anunțat că nu demisionează, chiar dacă a pierdut sprijinul ...
Libertatea
Pariul riscant al PSD: Moțiune de cenzură sau anticipate? De ce Nicușor Dan ...
Adevărul
Cum a retrogradat-o ginerele lui Mussolini pe Napoli! » Peste nici doi ani, ...
GSP SPECIAL
Ce a cauzat creșterea uriașă de tensiune electrică după explozia de la CET ...
Libertatea
borceo, mai e vreo mumie prin europa pe care n-ai descoperit-o sa o aduci la dinamo? pai cu asemenea echipa de second-hand vrei sa iei tu campionatul? nu mai baga banii clubului in buzunare, baga-i in jucatori performanti, altfel, te mai amagesti 10 ani cu c.l.
in campionatul trecut Dinamo avea o echipa bunicica dar in acest campionat au transformat-o intr-o echipa de ratati.
Razvane,viseaza tata k visezi frumos!
e bine k vine gurita,insa probl e alta ,dinamo dk e sa ia titlul, n-are stadion unde sa jace in cl,nu-mi vine sa cred k o echipa cu pretentii nu are un stadion unde sa poata juca
serios?e cel mai bun fundas dreapta din tara?asa o fi....ramane de vazut;)
alt rebun se intoarce!ghici unde?la dinamo!
Contra e peste toti fundasii dreapta din Romania,dar el nu e o solutie ptr.CL.Markovici, daca era mare scula,nu-l dadea afara Zvezda.Asa ca postul de fundas dreapta ramane descoperit la Dinamo.Ca si cel de coordonator de joc si fundas stanga.Poate Diabate va fi o surpriza in acest retur.
CU TOT REGRETUL O SPUN CONTRA NU E PTR DINAMO MAI BINE UN JUCATOR TINAR PE CARE TE POTI BAZA INCA DOI SAU TREI ANI EU CRED CA DECIT SAI DAI LA CONTRA 5OO 000 MAI BINE PE MARKOVIC LIBER DE CONTRACT IAR DACA STAU BINE CU BANI SAL TRANSFERE PE CESINIA DE LA RAPID
multa bafta pt contra, dar la alta echipa, sper sa vina sirbul Markovici; Contra nu vrea decat un loc sa imbatraneasca,nu sa depuna efort pt echipa,vrea bani multi si un loc cald: Dinamo are nevoie de luptatori in teren,in genul lui Ropotan, nu mamaligi ca Blay.
aceleasi frustrari de data asta de la alt tzaran...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.