Alte știri din fotbal
A intrat în gura lui Bogdan Stelea, după Slovacia - România: „Nu poți să faci asta” + „Nu avem valoare, să recunoaștem!”
0
Ciprian Marica, disperat de rezultatele naționalei: „Asta e singura speranță! Uitați-vă ce face Bosnia”
0
Notele GSP, după Slovacia - România! 5 corigenți la Bratislava și singura surpriză plăcută
0
Răzvan Marin anunță imediat după Slovacia - România: „Este pe lista domnului preşedinte”
0
Știri din fotbal internațional
Gazzetta dello Sport a postat fotografia care exprimă perfect drama Squadrei Azzurra » Ce scriu italienii: principalul vinovat
0
Selecționerul Gennaro Gattuso, în lacrimi: „Suntem devastați! Dacă mi-ați înfige un pumnal...”
0
Știm grupele și programul complet de la Campionatul Mondial 2026 » Ultimele două naționale calificate în această dimineață
0
DRAMATISM fără margini în cele 4 baraje pentru CM 2026! Italia, un nou DEZASTRU
6
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Andrea Chiș, fostă judecătoare și membră CSM: „În sistemul de justiție din ...
Libertatea
Mai există cale de întoarcere în Iran? Fost consilier al președintelui ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Edi ai grija, daca nu-i bati nu vei fi iertat niciodata.
Dupa ce-ai savurat 13 din cele 18 titluri de campion, poti sa traiesti 13 vieti fara sa mai savurezi vreunul. Gloria a fost atinsa deja. Cinste fanilor tineri, care sunt atat de aprigi sustinatori desi unii dintre ei chiar nu au avut prilejul sa savureze un titlu. Asta se numeste FAN ALBROSU, nu SPECTATOR PENTRU CUPE SI FLORI CLONATE.
Dupa 3 ani inca iti aduci aminte cum e sa fii campion, dupa 12 ani e o enigma totala. Si, dupa cum evolueaza lucrurile, aveti sanse sa faceti 20.
astra sluga *** si *** . ptiu!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
prefer dinamo decit *** 2
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Șezi blând că acușica se fac 3 ani de când nu l-ați mai luat nici voi... Începutul e greu. Deja v-ați obișnuit . Să vedeți ce va urma de-acum încolo. La meciul cu Sepsi ați cam pus-o, ține minte ce-ți spun !
Daca nu era Negoita,probabil ar fi costat cu 10.000 mai mult.FOAME E MARE LA VOI! O sa plece Negoita dupa ce se demonstreaza cum ati iesit din insolvenbta si cu cat ati pagubit statul.atunci sper sa va duceti in liga 4,sa jucati cu csa steaua,sa fiti multumiti ca aveti derby adevarat!
Nu,imi e ciuda ca dinamo e singurul club care se da la o parte din fata oricui!
:))) voi de 11 ani terminati pe 5,cat despre greseli,eu zic ca pe undeva a fost un penalty pt noi! Tu nu ai inteles un lucru,nu ca ne e frica de voi si de aia nu vrem dinamo in play off,ci din cauza ca stim ca vindeti meciurile,pt ca la voi domneste neputinta si de ce sa luptati pt imposibil,cand puteti face bani si impacati si suporterii,ca na,nu ia Staeaua campionatul,ce mai conteaza ca voi nu l-ati luat de 11,12 si se fac maine 15 ani??? o echipa care sustine an de an,ca daca bate intr-un meci,salveaza anul,spune multe despre amatorismul de acolo,cat si despre ce au rinistii in cap!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.