Alte știri din fotbal
Basarab Panduru l-a făcut „pachet” după FCSB - Dinamo: „Dă, bă, gol!”
0
Ioan Andone a intrat în direct după FCSB - Dinamo și a identificat ce trebuie să se întâmple în iarnă: „Le lipsește”
0
Nu doar Olaru va fi amendat! Gigi Becali anunță: „Îi dau maxim cât vom putea! Debandadă!”
0
Pe cale să fie amendat, Darius Olaru o aruncă pe arbitru: „Cam sensibil! Poate-i dau lui jumătate”
0
Știri din fotbal internațional
RB Leipzig a făcut „set alb” în Bundesliga cu o echipă de Liga Campionilor!
0
Sparta Praga, victorie DRAMATICĂ înaintea deplasării la Craiova » Fostul jucător din Superliga a dat lovitura
0
Presa din Anglia nu l-a menajat pe Arne Slot: „Nu a arătat prea inteligent”
0
Întrebarea care nu i-a convenit lui Cristi Chivu după 4-0 cu Como: „Nu-mi pasă! Titluri de presă”
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
7
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Scenă crâncenă pe o stradă din Ucraina: polițiști atacați de un pitbull al ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Brazii de Crăciun din Danemarca au invadat piețele din București. Cât costă ...
Libertatea
Maxim castiga la Pandurii 48 000 de euro pe an. Surdu are 240 000. Mai are rost restul comentariilor? Cei din conducerea clubului sunt niste imbecili incurabili.
Curios cum in perioada asta de, dezbateri politice si campanii electorale multi se declara saraci lipiti pamantului de nu au unde dormi la noapte de saraci ce sunt. Nu stiu de ce am senzatia ca odata terminata campania electorala si toata tevatura asta la nivel politic, ca prin minune vor aparea si banii la cluburi.
Tu tot nu ai precizat daca esti pe bune rapidist sau ai pus sigla din greseala ? Cimpanzei visinii gasim si in Scotia si in Spania la cluburi ce au culorile idem Rapidului . Nu te intrebam dar am vazut postari din partea ta ce nu te recomanda ca suporter giulestean .
De ce crezi ca ii duc vinul ? Este bun de luat cu pastile . Sa nu zica de mine ca sunt rau ca nu am zis sa le ia cu palinca ! :))
"Oricum, personal, nu-mi place sa vad cum un om care a dat din buzubarul lui niste bani, ajunge si la puscarie, si e gasit chiar el, vinovatul !" Omule, sunt rapidist, dar ma faci sa rad. Din buzunarul lui ? Dosarul "Loteria" iti spune ceva ? Preturile la care a achizitionat hotelurile (mai ales cele din Poiana) le cunosti ? Cum a luat UMEP-ul, stii ? Daca justitia si-ar face treaba in tara asta si ar controla privatizarile la sange, macar la cativa "patroni" de cluburi din Liga 1 (Copos, Badea, Jiji, Borcea, cei doi Niculae, Paszkany, etc), am avea bani sa ne platim datoriile la FMI si ne-ar si ramane !
"Baiat bun, Romica sata... E de viitor ! "
Mai bine i-ai face cinste cu o cutie de medicamente antipsihotice. Are mai mare nevoie de ele decat de o sticla de vin.
Probabil ca a fost si sfatuit prost... Probabil ca sunt antrenori care i-au solicitat jucatori. Ce om nebun arunca banii pe Surdu, daca nu vine "cineva" sa spuna cat de talentat este.Oricum, personal, nu-mi place sa vad cum un om care a dat din buzubarul lui niste bani, ajunge si la puscarie, si e gasit chiar el, vinovatul ! Anul trecut am fost la Rapid-Astra. Primul gol, Surdu. Tribuna :" Pfuu, ce alearga baiatu' asta!E talentat, ce mai! Se lipeste la gol!". Face Astra 2-2...: " Razvane, fmm, ia-ti finu' si arunca-l in Dunare! "... Razvan, il scoate. Iesit, Surdu se avanta ca un uliu spre galerie si scandeaza :" ue Steaua,ue Steaua.".Publicul:" B
Lasa-l, ca el tot la dosarul transferurilor a ramas.
Nasol !! Bine-ar fi să intre FcDingo in insolvență !! : )))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.