Alte știri din fotbal
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
Oltenii le-au răspuns rivalilor: „Asta a spus Gigi Becali despre noi? Ha ha ha!”
2
Cine este gurmandul de la Dinamo? Raul Opruț l-a indicat, la acțiunea de azi
0
3 transferuri pentru care negociază în aceste ore Rapid + Victor Angelescu a spus și ce se întâmplă cu fiul lui Șucu
2
Știri din fotbal internațional
Gafă de proporții a lui Chelsea, în timp ce Anglia era eliminată de Argentina de la Mondial: „Ce rușine de club!”
0
Presa din Anglia, necruțătoare după eșecul cu Argentina de la Mondial: „Adevărul doare, dar trebuie spus”
0
Zlatan Ibrahimovic, la superlativ despre Messi: „Am văzut «dreptul lui Dumnezeu»
0
Lionel Scaloni, „la cald”, după remontada fantastică în fața Angliei: „Tocmai ei ne-au adus victoria astăzi”
0
Lifestyle
„Ati văzut meciul de aseară?!” » Nadia Comăneci, discurs-manifest la evenimentul de azi! Le propune românilor un parteneriat: „Să-i împingem, să-i scoatem din cutie!”
0
După boicotul din tur, Craiova și Vitebsk au surprins din nou » Regulamentul UEFA prevede amenzi și suspendări
0
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
La 13 ani de la „scandalul Termopanul”, Gabi Tamaș, ajutat de Diana Munteanu, a reconstituit vandalismul soldat cu excluderea din națională
0
Ce ar pierde Marea Britanie dacă 100.000 de români ar pleca mâine. Studiul ...
Libertatea
Nuntă în familia a doi dintre cei mai bogați români. Cine sunt mirii care ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Ce sunt marcajele „dinți de dragon” apărute pe drumurile naționale: Te fac ...
Libertatea
Mdea o declaratzie tipica ptr un mercenar care a ales banii dupa cum el singur a declarat...apropos si eu as vrea sa fi mare jucator..dar ce pacat ca asa cum ai jucat la Rapid nu vei mai juca niciodata..dusmanosule;))
vali multumim ptr tot ce ai facut cat ai fost jucatorul rapidului
eu nu am nimic cu el..se vede k a fost transferat datorita lui copos la steaua nu ca a vrut el..cat a fost la steaua l-ati vazut sa dea vreo declaratie..sa zica ceva rau despre rapid sau sa se dea stelist?? NU dar asa sunt suporterii nu sunt toti la fel...unii sunt mai rationali altii mai..de cum i-a lasat mama natura :))
am vru sa zic ca nu-l consider pe Badoi un tradator...scuze
Io nu-l consider pe Badoi o victima ci o consecinta a zgarceniei lui Copos. Personal nu l-am auzit sa zica "sunt stelist"...mie mi-a parut rau ca a plecat, era un jucator foarte bun. Dar a fost silit sa plece, sa nu se uite asta!!
...si Peluza Nord peste sotia d-tale!...
nu desteptule, daca te injura nu inseamna ca te-au iubit, inseamna ca simt ca i-ai tradat, ca ai plecat inainte sa-ti faci datoria... noi l-am iubit pe ogararu, daca s-ar intoarce acum pe stadion crezi ca ar fi injurat, sau aclamat de toata lumea?? un jucator extraordinar care si-a facut datoria la steaua si intotdeauna a dat tot pe teren, ai putea invata cateva lucruri de la el... p.s. si pe ghencea poti sa te astepti sa fi injurat copios intotdeauna
Vali, Vali... cred si eu la fel ca te-a vandut George, ai fost vandut asta e, ai ajuns la Steaua in fine, nu mi-a picat bine... dar de ce Vali, a trebuit sa zici ca ai fost stelist de mic... de ce? ... nu te-am injurat sau huiduit la meci, dar nu pot sa uit declaratia asta. Pacat Vali, pacat...
W WW.BETFORCASH.BLOGSPOT.C OM -> da scorul corect la liverpool-inter si ai castigat minim 4 euro!!
Toata lumea vrea asta, inclusiv stelistii.Altfel nu l-ar idolatriza in halul asta pe becali.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.