Alte știri din fotbal
„Ce fel de antrenor sunteți, defensiv sau ofensiv?” » Marius Baciu și-a explicat filosofia: „Așa n-ai nicio șansă!”
0
Noul transfer al lui Dinamo, primul interviu după ce a bătut palma cu Nicolescu: „Îmi pierdusem entuziasmul, simțeam că stagnez!” » Ce spune despre Kopic și cum s-a realizat mutarea
0
Mihai Stoica i-a răspuns conducătorului din Superliga: „E urât de face”
1
„Mi-a fost clar” » Robert Ilyeș a dezvăluit de ce a plecat de la Csikszereda, clubul-revelație din Superliga: „Le-am spus ce vreau”
1
Știri din fotbal internațional
Prințul William a sărbătorit cu echipa: „Villa până la moarte!”
0
Antrenorul învins a mers să-l caute pe Unai Emery după finala Europa League: „Vreau să-l întreb asta”
0
„Incredibil” » Cei mai buni jucători de la Aston Villa, reacții după trofeul așteptat patru decenii: „I-am pedepsit! Vom rămâne în istorie”
0
Panduru i-a demolat, după finala Europa League: „Niște amatori! De mult n-am văzut așa ceva”
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
10
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Una dintre româncele dispărute sub dărâmăturile unei case in Germania a ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Suveranistele Codruța Cerva și Oana Lovin, amendate penal cu câte 15.000 de ...
Libertatea
Domnule Balaj, cum adica "Coltescu e arbitru?" Jignesti omul in mod nejustificat, da, este arbitru, si inca unul foarte bun, mai bun decat a fost arbitrul Balaj. Si mai bun si mai longeviv.
Nu stiu ce statistici invoci tu insa meci terminat cu 2-0 pt gazde, in conditiile in care au existat 3 goluri anulate eronat de Coltescu in detrimentul stelistilor, sigur nu a existat.....evident nu era o perioada in care exista var-ul pt corectie!
Tu te-ai gândit măcar un pic când ai scris cea ce ai scris? Ma îndoiesc dar e clar ca ești fcsb-ist.Uita-te la statistici! Mai nou brânză are mare valoare,mai vb după meci! Oricum Coltescu trebuia sa se pensioneze de mult la câte rele a făcut!
Dupa modulatia vocii, iti dai seama ca acest Balaj e un mincinos veritabil , poate chiar el l-o fi cerut, si cred ca stia de mult cine va arbitra CFR-Steaua!Dupa care o dă-n bălării ca sa vezi ce presiuni mari avea el , bla, bla…
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.