Alte știri din fotbal
Florin Cernat a dat verdictul în legătură cu șansele FCSB-ului de a prinde play-off-ul: „Era normal să apară un asemenea moment”
0
Dinamovistul are un discurs contondent: „Ceilalți să joace cu frică împotriva noastră”. Ce zice de FCSB: „Să nu mai aibă proptele!”
0
Dinamo pregătește o campanie spectaculoasă de transferuri în iarnă: „Acesta ar fi scenariul ideal”
0
Victor Angelescu, avertisment pentru jucători după scandalul Baroan: „Nu au ce căuta la Rapid”
0
Știri din fotbal internațional
Fostul căpitan al lui Chelsea a vrut să se SINUCIDĂ la hotel, după cel mai important penalty ratat din carieră
0
La 41 de ani, Thiago Silva vrea să revină în Europa, cu gândul la Campionatul Mondial
0
Incredibil! A suferit un AVC, a fost în comă și opt luni mai târziu a revenit pe teren: „Medicii mi-au spus acum patru luni că nu voi mai juca fotbal niciodată”
0
Antrenorul lui AEK înaintea partidei cu oltenii: „Mintea-n cap și...” » Arma sa secretă
0
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
7
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
7
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Mesajul unui tânăr pentru magistrați, după ancheta Recorder. Mii de oameni ...
Libertatea
Țările din Vest unde românii ezită să se întoarcă: „Cei mai mulți sunt ...
Adevărul
Scriitorul Mihail Vakulovski, despre anii luptelor libere: „Am smuls ...
GSP SPECIAL
Angajații spionau cum se dezbrăcau studentele de la cea mai mare ...
Libertatea
Daca ai nevoie de cursuri,laboratoare,seminarii,le gasesti aici.In plus ai un forum cu discutii inteligente,si alte sectiuni interesante.Daca vrei un domeniu gratuit posteaza la noi pe forum.
Gigi da in favoarea stelei poate sa fluiere, fute-n gura de taran imputit
Gigi, Ti-a luat Dumnezeu mintile daca nu l-ai recuzat pe Balaj. O sa ne fure cu "asa am vazut eu" si nu ai sa ai ce sa-i faci. O sa se jure ca nu a existat intentie. La urma urmei va fi interesant de urmarit si, probabil, hazliu ce vei declara dupa meci. Ai ramas acelasi prost!
Ciobane.Ulciorul nu merge de multe ori la apa. Am scapat noi de TURCI, de RUSI de COMUNISTI, cu ajutorul luiD-zeu scapam si de machedoni si ciobanii lor. AMIN. Sa ramana din Fam. Becali cati am botezat eu.
Domnilor ziaristi,va rog sa-mi spuneti ce face jiji cu aceasta declaratie,nu pune presiune pe arbitri?De ce Mircea Sandu nu iese acum pe post sa ia atitudine asa cum a facut inaintea meciului Rapid-Steaua si pana la urma a platit Copos si Rapidul.Domnilor am sentimentul ca la toti va este frica de ciobanul asta,inclusiv lui Mircea Sandu.O alta intamplare,jiji intra la cabine fiind suspendat,iar nea Mitica vine si spune ca ciobanul asta a facut o gluma,oare cat mai face glume pe seama fotbalului?
Bei impuscati dihania asta de om ca ne face neamul romanesc numai de rusine. Steaua campioana prostilor si a moldovenilor cocliti.
Copii, de furat tot o sa se fure, ca de obicei :( Pana atunci , o pauza mica pentru o gluma la pozne.ro ?
Copii, de furat tot o sa se fure, ca de obicei :( Pana atunci , o pauza mica pentru o gluma la <a href="http://www.pozne.ro"> www.pozne.ro </a> ?
Am plecat acum 18 ani din Romania, cind la momentul Piata Universitatii am realizat ca o sa existe intotdeauna mineri si IMGB-isti. Ii multumesc lui Becali ca ma ajuta sa nu uit niciodata asta: "Carte multa nu se cere, [doar] Prost sa fii, da' s'ai putere!"
Traiaca Gigi Becali, cel mai adevarat patron. Steaua -campioana!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.