Comentarii (144)
gikiewicz93500  •  04 Martie 2020, 18:56

gigi, tribunalul si procesele penale, exact ce ii e contraindicat, de cate ori a avut de-a face cu asa ceva a iesit in pierdere, poate ii e dor de un cantonament mai racoros.

Ernest Pap  •  04 Martie 2020, 18:41

Auzi dom-le te pufnește râsul -HA , HA, - CFR Cluj amendă 1500 de lei și Bălgrădeanu penalizare 1000 de lei CE NENOROCIRE !!! Îmi fac probleme cum va plăti CFR-ul amenda de 1500 de lei . Cât despre Bălgrădeanu dacă a primit 1oo ooo de euro „la semnătură ” nu-mi fac griji va avea 1000 de lei pentru penalizare. Deci BRAVO ! Bălgrădene, cum se zice între șmecheri „ i-ai tras-o cu perversa de la Tg.Ocna ” lui Becali . BINE AI VENIT LA O ECHIPĂ DE FOTBAL SERIOASĂ !!!

randun  •  04 Martie 2020, 18:40

Incredibil prin ce umilințe inumane trecem din cauza CFR-ului.

Razvan Penciu  •  04 Martie 2020, 18:34

Le a stricat blatul la Botoșani. ????????????????????????????.

valentindragobete  •  04 Martie 2020, 18:20

Subiecte cu fcsb si jiji ca sa aibe neEinsteini ce clampani si ziaricii sa-i mai agite putin !

spartcapus  •  04 Martie 2020, 17:56
Postat de badeadorian pe 04 Martie 2020, 17:45

Alooooo ...Gigi !!! Cum ramane cu modelul oferit de tine in fotbal ??? Acela in care ai oferit programul complet de pregatire al echipei in sezonul urmator plus contract semnat inaintea meciului din ultima etapa !!! Vaslui - Steaua in ultima etapa !!!! Vali Badea si inca DOI jucatori ofertati in ziua meciului !!! Acolo a fost ok ? ...

*** Cancerul fotbalului romanesc!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

badeadorian  •  04 Martie 2020, 17:45

Alooooo ...Gigi !!! Cum ramane cu modelul oferit de tine in fotbal ??? Acela in care ai oferit programul complet de pregatire al echipei in sezonul urmator plus contract semnat inaintea meciului din ultima etapa !!! Vaslui - Steaua in ultima etapa !!!! Vali Badea si inca DOI jucatori ofertati in ziua meciului !!! Acolo a fost ok ? ...

Daniel Irimescu  •  04 Martie 2020, 17:33

Daca nu prinde Europa e precum un dolar gaurit ! Craiova short cut

pirucul  •  04 Martie 2020, 17:31

jucatorul era in ultimele 6 luni ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

cristiancelmare  •  04 Martie 2020, 17:16

Eu nu credeam,dar ,roata se învârte totuși.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 15