Alte știri din fotbal
Noul transfer al lui Dinamo, primul interviu după ce a bătut palma cu Nicolescu: „Îmi pierdusem entuziasmul, simțeam că stagnez!” » Ce spune despre Kopic și cum s-a realizat mutarea
0
Mihai Stoica i-a răspuns conducătorului din Superliga: „E urât de face”
1
„Mi-a fost clar” » Robert Ilyeș a dezvăluit de ce a plecat de la Csikszereda, clubul-revelație din Superliga: „Le-am spus ce vreau”
1
Adrian Bumbescu, dus la spital după ce i s-a făcut rău la stadion » Ultimele informații
4
Știri din fotbal internațional
„Incredibil” » Cei mai buni jucători de la Aston Villa, reacții după trofeul așteptat patru decenii: „I-am pedepsit! Vom rămâne în istorie”
0
Panduru i-a demolat, după finala Europa League: „Niște amatori! De mult n-am văzut așa ceva”
0
Triumful lui Aston Villa din Europa League schimbă calculele în Premier League » Cum se poate califica locul 6 în Liga Campionilor
0
Mister Europa League! Unai Emery a rescris istoria după trofeul de la Istanbul
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
10
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Șantierele din București blochează traficul și enervează șoferii. Cum arată ...
Libertatea
Detalii despre uciderea fondatorului „Mango”: motivul pentru care ar fi ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
Nu a uitat pe nimeni, doar ca sunt alegerile lui, nu ale tale.
si danciu gol a jucat deseori ca varf central, mister gabi balint nu trebuia sa ocoleasca al doilea marcator all time al Diviziei A. normal este : DuduGol, DanciuGol, MopsuGol, CamiGol, ClauGol.)) plus FRRaducioiuGol, MNiculaeGol, MDragneaGol, ParcalabGol, TOzonGol..)) ce mai tura vura, cei mai mari atacanti din istoria fotbalului bastinas sunt ai lui Dinamo. balint a respectat adevarul statisticilor si ale istoriei, cu o mica exceptie (https://ro.wikipedia.org/wiki/Liga_I)
era vorba de fotbalisti romani ce sa caute lacatus in top!
O fi luat Dinamo de la Craiova vreo doua echipe si ceva......., dar Oblemenco numai le-a bagat-o in ate la Dinamo!!!!
Pele mijlocas?
scuze pic
da hvlada, dar atacanti un plic plecati de la STEAUA,, VEZI Danciulescu!1!
Da, doar ca PITURC-A JUCAT LA STEAUA, IAR daca e s-o luam cu dinamoviada asa, CRED CA L-A UITAT PE ''DANCIU GOL'', lasa ALTII AU MAI FOST SI MIJLOCASI ASA MAI MULT, VEZI PELE, de unde provine si prenumele sau Gavrila Pele Balint, predestinat parca!!!
Si cu ce e mai prejos decat cei care ling blidul de la cioban???
Domnul Gabi Balint are dreptate ... Dinamo a avut cei mai buni atacanti..!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.