Alte știri din fotbal
Ioan Varga a început demersurile pentru a muta CFR-ul pe „Cluj Arena”: „Nu înțeleg de ce se face diferență, că nu e normal”
0
Reacția lui Edward Iordănescu după ce a aflat că Gică Hagi urmează să devină selecționerul României: „Are un avantaj pe care l-am avut și eu”
0
Fostul mare internațional a refuzat propunerea lui Răzvan Burleanu pentru postul de selecționer: „Sunt convins că nu a avut încredere în grupul de jucători”
0
Constantin Gâlcă, avertizat de conducerea Rapidului: „Dacă nu câștigăm, nu cred că mai avem șanse”
0
Știri din fotbal internațional
Presa spaniolă se ia de Ionuț Radu: „În ultimele săptămâni...”
0
Răzvan Marin, după eliminare: „Suntem triști, dar trebuie să continuăm” » Rațiu, sancționat la notă
0
Tabloul semifinalelor Conference League: Răzvan Marin, eliminat de Andrei Rațiu, după un retur dramatic la Atena!
0
Gest de suflet pentru Mircea Lucescu, după ce a marcat în AEK Atena - Rayo Vallecano
0
Lifestyle
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Nicușor Dan a anunțat că va organiza referendumul pe justiție în mai puțin ...
Libertatea
Cât costă independența energetică pentru o casă de 100 mp în România
Adevărul
Cine o provoacă pe Giorgia Meloni? O fostă aruncătoare de ciocan de la ...
GSP SPECIAL
„Nu ești mult mai mamă, dacă ai născut pe cale naturală”. Interviu cu prof. ...
Libertatea
s-a facut dreptate numai pe jumatate!de fapt locul lui aekaka era in d bucuresti!ha ha
e pacat, au luptat un an intreg, au avut atatea meciuri fara infrangere, termini vice`campioana, te pregatesti de calificari pt. Champions League ... si ajungi apoi sa joci in B. Pacat de echipa, de jucatori ... si mai ales de suporteri
://www.tas-cas.org/en/infogenerales.asp/4-3-4984-1092-4-1-1/5-0-1092-15-1-1/
://www.tas-cas.org/en/infogenerales.asp/4-3-4984-1092-4-1-1/5-0-1092-15-1-1/
De ce nu au fost retrogradate toate echipele cu datorii ? Mare nedreptate facuta Timisoarei! Derbyurile din B trebuiau sa fie Poli- Steaua, Dinamo _Steaua, Craiova- Rapid sau dezafilierea dupa modelul Victoria sau Unirea Urziceni si asa se facea curatenie totala in fotbalul romanesc! Astfel s-a bagat gunoiul sub pres si mai departe, hai cu valiza...
noi nu suntem "romani" sa dam si sa acuzam fara dovezi, cum zicea iancu:)
Chiar nu vedeti ca M.Iancu nu mai stie pe unde sa scoata camasa si arunca vina in stanga si-n dreapta, doar doar o scapa de furia voastra, a suporterilor... A facut o potlogarie tipic balcanica, a infundat o echipa cu o gramada de suporteri, a facut putin scandal de fatada, a bagat ceva maruntis intr-o "judecata" fara sanse de reusita si va baga in aceeasi oala (cu toate ca-i doar vina lui\conducerii) folosind metode banale de manipulare..vezi : "Singuri impotriva tuturor" .
sunt aproape convins ca nu se va intampla nimic.jurnalistii nostri dragi iar ne duc cu vorba de pe o zi pe alta.pentru ei mereu se amana pt nush cand.
Musteşti de,,intelighenţie".....fără cuvinte.....adică dacă tu eşti băgat la pârnae pe nedrept, nu trebue să fii repus în drepturi deoarece poliţia şi justiţia au cheltuit bani degeaba ca să te bage acolo ! Jenant !
esti foarte aproape de realitate - mai exact la faza cu hotii sunt in rang mare - ASA este incepand cu primul om in stat. cat priveste situatia timisoarei este regretabil ceea ce i se`ntampla - timisorenii si timisoara nu merita asa ceva dar cu siguranta ca incomensurabilul o merita din plin.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.