Alte știri din fotbal
Petrecerea Craiovei s-a mutat pe malul lacului! Mihai Rotaru, scandări cot la cot cu jucătorii
1
Coelho s-a urcat pe masă în conferință! Fotbaliștii au năvălit peste antrenor
0
David Matei, interviu alături de părinți: „Îi iubesc, sunt tot ce am!” + „Poate îmi va face o surpriză domnul Hagi”
0
Mihai Rotaru: „Atunci ne-am dat seama că vom fi campioni”
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, descătușat la parada lui Inter! Accesoriul care a atras atenția, purtat de antrenor și de Marcus Thuram
0
Meci abandonat în ultima etapă din Ligue 1 » Suporterii au intrat pe teren și au aruncat cu torțe spre banca tehnică
0
Ce adversari poate avea Universitatea Craiova în preliminariile UCL » Cap de serie în turul 1, apoi tot mai greu
0
PAOK a ratat și Liga Campionilor » Final amar de sezon pentru Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Un pensionar din Neamț a prins 9 pești și acum este cercetat penal
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mda, comentariul asta ar fi mers dupa meciul Farul-FCSB, nu acum cand FCSB a castigat pe merit.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce-ai mai vrea tu, rusofilule, ca mimamovistii tai sa ne faca de ras in cupele europene sau la nationala. Scoate ma unghia din gat ca faci buna, frustratule. Steaua a facut un meci de vis, Olaru la fel!
Iar mi-i ridicați în slăvi pe neputincioșii ăștia?! Sunt aceiași care se fac de râs la națională și în cupele europene. Aceiași care reușesc să păcălească niscaiva cluburi din străinătate( tot mai slabe și tot mai către lumea arabă) să-i achiziționeze, după care sunt trimiși pachet pe la echipe și mai slabe, de regulă acolo de unde au venit.
Și uite așa, cu omenii și arbitraje de tot râsul, vom avea o nouă campioană mincinoasă, iar fcfcsbiștii vor veni să ne spună cât de orbi, proști și hateri șuntem noi, ceilalți suporteri și cât de puțin ne pricepem la fotbal.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Se vede cu ochiul liber, pentru cine are ochi la fotbalisti. Cine nu, mai bine se lasa de acest sport.
Alt frustrat mimamovist. Saracu de tie ... mi-e mila.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.