Alte știri din fotbal
„Brazilianul” lui Dinamo, cel mult rezervă la Istanbul! Cine e favorit să fie titular în barajul Turcia - România
0
„Să-l accidentăm pe ăsta” » Sorin Cârțu contraatacă după ce Dinamo a devenit lider
0
În timp ce tatăl lui triumfa la Sibiu, fiul lui Kopic, Vito, făcea spectacol în Belgia
1
Universitatea Craiova vs FC Botoșani, în etapa #23 din Superliga » Echipe probabile +cote
0
Știri din fotbal internațional
PSV - NAC Breda, meci aparent facil pentru Dennis Man și liderul din Olanda
0
Laurențiu Reghecampf, rezultat mare în Liga Campionilor Africii
0
Napoli anunță primul transfer din 2026 » Achiziția de 20 de milioane € va fi în lotul pentru derby-ul cu Juventus
0
Pep Guardiola a numit cea mai bună echipă din lume la început de 2026: „Vedeți ce face”
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Echipajele ucrainene de drone „afumă” tancurile rusești în ascunzătorile lor
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Andra a început să plângă în emisiunea „La Măruță”: „Nu pot să cred”! Ce a ...
Libertatea
Penaltiul ala a fost de vis , in mod normal nici la sah nu s-ar fi dat .
Eiii, ce mai conteaza că,nu l-a rezolvat peruvianul intr.un mod cinic si odios ca,l-a rezolvat terenul mizerabil din urbea primului gospodar national Ciolacu ,ocupat cu prinderea mâței suveraniste .
A mai semnalat Neagoe o greseala majora de arbitraj: i-a zis arbitrul ceva in engleza, desi el nu intelege decat olteneste.
Pe terenul ăsta au fost multe dueluri aspre, fecesebistii chiar au câstigat majoritatea fiind mai solizi (echipa lui Gigi are tot mai mulți baschetbaliști, francofoni...) si arbitrul le-a facilitat stilul "impetuos". Noi ne rezumăm să le analizăm doar pe cele selectate pentru reluări de către regizorul fecesebist de transmisie sau pe cele alese de moderatorii fecesebisti ai emisiunilor TV ... Balerinul Tănase ne-a demonstrat, a câta oară, că are o relatie de colaborare perfectă cu arbitrii din Superliga. ("Afară" îl retrogradaseră arabii pe post de fundas).
Da!Da! Din nou aceiasi metoda, un penalty inventat si un gol dupa un offside! Au vant din pupa bun ai ciobanului
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.