Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a plecat la Istanbul: „Nu e vorba să flatez, e ceea ce simt și ceea ce știu” » Mesajul în limba română
0
Zeljko Kopic surprins de anunțul lui Andrei Nicolescu: „Acestea sunt informațiile mele”
0
Echipe la Turcia - România, baraj pentru Mondial + ultimele informații de la trimișii GSP la Istanbul: 4 fotbaliști nu au fost opriți în lot de Lucescu
22
Cei 4 jucători care nu au fost opriți de Mircea Lucescu în lot » Surprize de la Rapid și Universitatea Craiova
0
Știri din fotbal internațional
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » 16 naționale luptă pentru un loc în finală
0
„Real Madrid a concediat pe toată lumea pentru gafa cu Mbappe!” » Atacantul a reacționat după ultimele relatări din presă
0
Arsenal pregătește o lovitură de proporții! » The Independent: „Vedeta lui PSG și-a dat acordul”
0
Flirtează cu Real Madrid? Rodri alimentează zvonurile: „Nu poți spune nu”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Experiment Libertatea. Preţurile la alimente în Bulgaria faţă de România: ...
Libertatea
Pandurule din Mârzănești ! mătăluță câtă școală ai ? ca trenul cu navetiști . Pune întrebarea celor de la FRF & LPF care au desființat 2 echipe favorizând 1 și care să nu piardă banii din drepturile tv. îi țin legați de L1 . Copii aceia nu vin din plăcere la meciuri ca să-și bată joc de ei uni ca cei de la Rapid . Cap ai ...minte ce-ți mai trebuie .
Rapidiștii au fost penibili. Era suficienă victoria cu 1 sau 2 la zero. Să-i vedem cu o echipă matură. Au învins o echipă de copii și gata, sunt mari fotbaliști. Să le fie rușine!
"e mult mai bine să aibă o meserie după ce termină o facultate”. Gandire de mare analist. Poti sa ai o meserie, uneori foarte banoasa, si fara o diploma de facultate, nea Pandele. Exista scoli profesionale, de meserii. Suntem o tara plina de absolventi de facultati care nu stiu sa faca nimic practic.
de unde stii tu asta? mafalda.
Problema e ca Mediasul a avut bani, insa s-a dat ordin de undeva, nu se stie inca, dar se va afla, ca jucatorii sa nu fie platiti pentru a depune contestatii, sa fie declarati liberi, iar Mediasul depunctat. Oamenii lui Mimamo stiu de ce.
Nici CFR nu are bugetul asigurat, cum crezi că ar avea aia mici?.
Nu trebuie acceptate echipe fara Buget asigurat in banca in LIga 1 !!! LPF si FRF sa isi faca datoria sa nu isi bata joc de jucatori ..... nu ai bani stai in LIga 4 si revii cand ai bani ...., nu-i nici o rusine sa nu ai bani in capitalism !!! Lasi locul la altul .... dar cei care fac Licentierile nu isi fac treaba ....
Padurule, de ce nu spui ca Mediasul a ajuns in situaţia asta pentru ca mimamo sa se salveze de la o retrogradare sigura. In rest, e corect ce ai afirmat.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.