Comentarii (51)
forumeer
forumeer  •  28 August 2012, 02:58
Postat de heraklis pe 28 August 2012, 01:27

Nu este adevarat , Steaua a luat bataie de la una din cele mai bune echipe din campionat ! Nu vad cine ar mai putea sa o bata cum a facut Vaslui . Poate un 1-0 sa mai ia bataie in deplasare dar din greseala, in rest repet nu prea vad cine sa o infranga ! Vom vedea etapele urmatoare.

Destul de corect. Puteai chiar sa spui de la cea mai buna echipa din campionat. Si tineti cont ca timp de 60-70 de minute, totusi, Steaua a dominat Vasluiul(atat posesie, cat si ocazii). Dar, chiar si asa, echipa mai puternica si cu spirit de invingator s-a impus. Felicitari. Poate reusiti primul trofeu anul asta. Si nu ma refer la Cupa :).

flo_ax
flo_ax  •  28 August 2012, 02:50

cel mai mult imi plac cei care-l ridica in slavi pt mutarea tactica de la pauza, cand a facut 2 inlocuiri si a schimbat sistemul. Asa inspirata a fost, ca Steaua a marcat o data, o bara si daca era 3-0 nu se supara nimeni. Daca portarul nu gresea si Chipciu nu e un ratangiu notoriu, Marele sumudica si-o lua scurt cu 3-0 cu tot cu mutarea lui aia geniala

flo_ax
flo_ax  •  28 August 2012, 02:49

Baiatul asta, Chipciu rateaza ingrozitor de mult, din situatii 1 la 1 cu portarul. Pai nici pe bunicul ala de Trnava nu l-a batut desi a avut 2 ocazii, ratari mari cu Gazul, iar cu Vaslui, aia a fost preluare de jucator de nationala? facea 2-0 si era pa...

costi_1672
costi_1672  •  28 August 2012, 02:44

am copiat un comentariu care mi-a placut ,asa ca lasa rugaciunile, norocul sau sansa. jalisca (98 comentarii) Un meci are 90 de minute ! In aceasta etapa s-a dovedit inca odata, daca mai era nevoie, ca un meci de fotbal se joaca cel putin 90 de minute si ca se termina dupa ultimul fluier al arbitrului. Un meci nu are doar o prima repriza, NU. Asa ne-a aratat Rapid si Vasluiul in aceasta etapa .Asta dupa ce s-au vazut de-a lungul timpului in multe meciuri interne si internationale. Nu conteaza cum joci prima repriza ci conteaza cu ce rezultat se incheie meciul. Asa ca invatati sa jucati 90 de minute dragi fotbalisti din Liga 1.