Alte știri din fotbal
Ionuț Lupescu, mesaj pentru Mircea Lucescu după incidentul medical: „Să se potolească măcar acum, la 80 de ani”
0
Dinamoviștii și rapidiștii strâng rândurile pentru Mircea Lucescu: „Asta a dat totul peste cap”
0
„My Giant” » Cel mai înalt fotbalist din Superliga a apărut la Dinamo: „Nu e photoshop”
0
Mircea Lucescu, dus de urgență la spital, după ce a leșinat la antrenament: „S-a pus pe un scaun și nu mai reacționa!”
67
Știri din fotbal internațional
CAF cedează în scandalul Cupei Africii pe Națiuni: „Vom respecta orice decizie TAS” + demisie în conducerea Confederației: „Am reușit să clarific suspiciunile care au fost îndreptate asupra mea”
0
Ofertă pentru Lewandowski » Îi propun un salariu de două ori mai mic!
0
Gazzetta dezvăluie unde ar putea juca Mohamed Salah în sezonul viitor: variantă surprinzătoare
0
Conducătorul lui Bayern: „Isak a costat 150 de milioane? Atunci Kane costă atât!”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Viktor Orbán se îndreaptă spre înfrângere. Săptămâna care a zguduit ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
AUR scade în sondaje, iar partidul lui Ilie Bolojan continuă picajul pe ...
Libertatea
Gaseste el sa-l vândă la un prost.Daca falimenta în totul și în toate, nu mai avea bani sa cumpere totul prin tara asta.Asa ca în proverb:"câinele se vaită de drum lung și prostul de grija altuia!"
N-ai dumneata bani sa stai acolo!
Când pisica nu ajunge la cârnați, zice ca-i pute!
Nu eu spun că ești prost!!! Noi toți ne-am prins de chestia asta!!! De fapt cu gurru ca talpan și făcând parte din cei 400 de "susținători " *** ai oribilitatii numite csacazarmatalpania, tu n-ai dreptul să postezi la liga întâi!!! Tu cu Slobozia(care a avut bată in minutul 91 la 2-2) ai dreptul să ***.Aici e altă ligă....
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Când am zis că "pentru mine, viața de postac nu înseamnă doar fcsb" , m-am referit la catalynn, că lui i-am dat reply. Și știu că el postează 90% dintre comentarii pe subiectul fcsb.
Iar ai suferit bă toată noaptea aici, ca de Revelion!? Știu ca te macină suferința, faptul ca fcsbismul e sinonim cu prostia deci nu ai cum sa le spui altora ca-s mai prosti decât tine fără a stârni hohote de râs :-))), altfel nu erai aici la prima ora Duminica dimineața sau pe 1 Ianuarie! :-)))
Da, mă! Mi-am asumat rolul de postac cu 3 conturi. Dar tu insiști că aș fi postac becalist, ceea ce-i complet fals. Dă-mi o dovadă că sunt ce crezi tu... sau recunoaște că te-ai înșelat.
Practic te-ai autodenuntat in comentariul precedent :)) Ai si uitat? :))
Păi dă-mi un exemplu! Arată-mi o singură postare care să indice faptul că aș fi postac becalist. Ți-am mai zis: eu țin cu Craiova lui Mititelu și vreau ca Farul să ia titlul anul ăsta! N-am voie!? De ce? Că stai tu mereu și pândești după colț, aruncând cu calomnii în stânga și-n dreapta? Lasă-mă, bă, să respir, ce mă tot freci la melodie cu maneaua lu' nea Gigi? Sunt cel puțin la fel de anti-Fcsb-ist cum ești tu, amice! Io-mi văd de echipele mele (FCU și Farul) , tu de-ale tale (CSA Steaua și Rapid). Hai, bă, că te-ai prins cine sunt. Ți-am dat o mie de indicii. Dă-o naibii de treabă!
Problema postacilor ca tine e ca raman saraci lipiti in timp ce se consuma in fata ecranului ca sa faca altii purcoaie de bani din postaceala lor . Si mai grav decat asta, postacelala lor slujeste aproape mereu cele mai murdare scopuri.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.