Comentarii (51)
zorrozabal
zorrozabal  •  13 Iulie 2020, 13:23

Daca nici el nu stie...Ca are atatea meciuri castigate cu arbitri!E doctor honoris cauza in chestii d-astea!

133956157512819
Ilie Tarnoveanu  •  13 Iulie 2020, 12:51

Compensand hentul lui Coman cu trasul de sort de Acka a lui Man restul situatiilor majore create de cele doua echipe au fost judecate corect. La golul lui Cristea nici o reluare in care sa se vada daca Coman vine din ofsaid sau daca Cristea e in ofsaid. Despre caseta cu datele tehnice a fost data de Look si Univ. domina la toate posesie 52%/48%,suturi pe poarta 9/6. La faulturi si cornere domina FCSB. Asa ca ssssst!

napoli01
napoli01  •  13 Iulie 2020, 12:46

becali invoca niste prieteni ai craiovei care trag sforile ca aceasta sa ia titlul, prieteni despre care el isi da cuvantul ca nu ii cunoaste. Sa fie oare niste prieteni ca cei care i-au salvat lui echipa de la retrogradare atunci cand era condamnat in dosarul valiza? Sau care nu sesizeaza nimic in legatura cu practicile de ozonificare din perioada in care devenea campion? atunci sunt buni astfel de prieteni?

lenroc
lenroc  •  13 Iulie 2020, 12:40

*** Fără bun simț, onoare, demnitate, respect, dar cu palat

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

gintonic
gintonic  •  13 Iulie 2020, 12:36

pentru oier: citeste in pusca mea statistica meciului!! Suturi pe poarta: Craiova - fscb 8-6 !... apoi mai behaie ca oltenii nu au tras niciun sut pe spatiul portii!!.. Alo, Balaceancaaaa!... veniti sa ridicati pacientul de la stana!!

dakesis
dakesis  •  13 Iulie 2020, 12:28

cum poti sa pui placa asta cu 'nu a avut niciun sut pe poarta' si sa fie si servitori umili care sa mai si creada asta? Numai asa, la intamplare, si tot imi amintesc de un sut al lui Koljic, de altul al lui Nistor, ambele pe poarta, de ocazia lui Mihaila.... Asa e cand behai fara sa auzi ce behai

859779594095355
Nick Rasu  •  13 Iulie 2020, 12:14

Oierul asta chiar e prost...auzi...Nu mainteresa egalul...doar 1 punct.. pt cum dracu lu-ai un punct daca nu te interesa egalul prostule...

811370355651745
Dragos Samfira  •  13 Iulie 2020, 12:12

Nea Gigi mata ai consumat ceva,auzi doua penalty refuzate!???mai vezi inca o data faza cu Tănase.. Tănase este cel care lovește în piciorul lui Banciu,valabil si pt comentatorii de aseara...fiti atenti la faza,treaba cu sportul sunt 50 pe meci,pa Nea Gigi,si las o moartă ca 11 metri mutat în careu ca la voi nu am mai vazut,forța Sepia in cupa!?

anti.cioban
anti.cioban  •  13 Iulie 2020, 12:12

In Romania nu exista stand-up comedy pentru ca exista becali.

badie
badie  •  13 Iulie 2020, 12:05

M-am oprit din citit cand am ajuns la "Au fost două penalty-uri refuzate pentru noi și două inventate pentru ei"

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Comentează