Alte știri din fotbal
„Fapta nu există” » Mircea Sandu, achitat în „Dosarul Buftea”! Burleanu spera să recupereze sute de mii de euro
0
Sepsi dă lovitura în minutul 89! Surpriză mare la Mioveni
3
Corvinul Hunedoara - Dinamo, echipele de start » Titular în premieră la „câini”
6
Cu un singur punct după 7 etape, antrenorul lui Csikszereda admite: „Poate veni şi Mourinho”
0
Știri din fotbal internațional
Transferul lui Vladislav Blănuță a fost oficializat
1
Antrenorul lui Liverpool a răbufnit, după situația bizară care i-a costat echipa: „Nu poate dura atât!”
2
Fiorentina - Frosinone, în etapa #2 din Serie A » Încă un gol în minutul 38, înscrie de lângă Drăgușin
5
Puștiul de 11 ani a făcut peste 3.000 de „duble” în scop caritabil! L-au oprit ca să poată începe meciul
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Marile companii americane îi întorc spatele lui Trump înaintea alegerilor ...
Libertatea
Comunismul în miniatură din „Operațiunea Monstrul“. Cum a trecut comedia cu ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Un tânăr beat a furat un avion Cessna și s-a îndreptat spre centrala ...
Libertatea
Nostradamus, mai traiesti?? Multi clarvazatori in tara asta.
Cu arbitrii si cu alte interese din partea unora, doar asa a fost posibil ca Astra sa castige campionatul anul trecut. Sau ai uitat ce jaf a facut Coltescu sau cum am fost furati de dinamu in vreo 3 meciuri din 6????
*** asta de *** se crede centrul universului! toti sunt vai de capul lor,numai el e buricul pamantului....Se va intoarce roata,vacarule si cand tu o sa plangi,NOI TOTI O SA RADEM DE TINE ! ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pujlici e de mult la Steaua dar nu se zice. La Dinamo nu vine nimeni. Toti fug de si de la Dinamo. Tristul adevar e ca la anul Dinamo retrogradeaza 100%. Steaua e cel mai blatist club de pe pamint. Campionatul e deja arvunit. Pot sa dea titlul la Steaua de azi, totul e deja aranjat. Va fi o minune daca la anul Steaua va face 1-2 egaluri. Ultimii nehaliti si blatisti
Becali!!? Nu v-ati saturat gsp-istilor fcsbisti sa mancati zilnic acelasi *** ???
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Vrajeli ieftine pentru ziaristii *** care abia asteapta sa publice asemenea informatii !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Becali anunta multe, dar se concretizeaza putine.. transferuri second hand iar apoi vrea banii din Champions League. Anul asta, va fi al 2lea an fara participere in competitiile europene, iar ciobanius vazand ca nu face banuti va pleca..
Ba mai bine v-ar intersa ca guvernul *** controlat d la bruxelles vrea sa ingterzica primariilor si consiliilor judetene sa ma aloce bani la cluburile sportive din judet inclusiv sa termine definitiv si clubul CSM BUCURESTI ca daca HCM nu e , nimic nu e dupa formula " sa moara si capra bucurestenilor " !!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ciobane scoate *** resturile de branza dintre dinti inainte sa vorbesti de Dinamo, *** e vorba de localitatea in care ai sediul social nu de cladire, cum e RIN la dinamo si ce o fi la voi la mogosoaia, probabil vreo stana, te-am tolerat pana acuma da esti prea prost, cu mine nu mai ai ce discuta daca nici atat nu te duce capul si confunzi un hotel cu o localitate.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
degeaba dai atatia bani jiji, ASTA NU-I O LAUDA, ba din contra. Astra care e vai de capul ei ti-o luat titlul si te-o batut pe unde te-o prins!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.