Alte știri din fotbal
A gafat în derby, iar Rapid l-a cedat definitiv în Liga 2!
0
Farul și Csikszereda, eșecuri cu echipe din Bulgaria și Croația în amicale
0
Rapid, egalată de Kosice la ultima fază » Vulturar a înscris de la 60 de metri
3
Gest sfidător făcut de jucătorii Craiovei la debutul în preliminariile Ligii Campionilor
9
Știri din fotbal internațional
Șoc în Brazilia » Neymar ia în considerare să se retragă definitiv din fotbal
0
„Fiu de c***ă” » Scandalul dintre Mbappe și senatoarea din Paraguay capătă proporții: „I-am scris, să vedem dacă știe să citească”
0
La două săptămâni după ce a declarat că vrea să revină în România, Florin Motroc a semnat cu noua echipă
0
Chelsea și-a prezentat oficial transferul de 47 de milioane de euro!
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
10
Donald Trump a anunțat cel mai important ajutor militar acordat de el ...
Libertatea
Tulburarea neștiută de care suferă Matt Damon. Dieta severă pentru filmul ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Mărturia unei foste lucrătoare în azilele lui Viorel Pașca: „Au fost și ...
Libertatea
Du-te, Gigi, in America! Pentru cetatenie, trebuie mai intai sa locuiesti acolo un numar de ani, sa stii bine engleza si sa nu fii fost puscarias! :D
Cum sa nu.....da 5 kile de telemea si gata cetatenia......si daca il mai supara CSA in continuare candideaza si la Casa Alba! Totul e sa se petreaca actiunea intr- o noapte de iarna ca e mai lunga si visul asta dureaza ,neica !!!
Pana ii dau americanii cetatenie, fcsb si gsp o sa fie amandoua istorie.
L-o fi invatat Lutzu!
Daca si-a pus nick "alaturi de mm stoica",iti dai seama ce zace in capul omului? E un terminat.
Stau și ma întreb cum de nu va arde obrazul de rușine publicand toate *** acestui infractor?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Becali e un oportunist. A fost si cu Basescu, apoi s-au certat si a intrat la parnaie ... Apoi s-a incuscrit cu cu PSD via Firea si Pandele, dar mai iesea si la protest, asa ca sa il vada lumea :-)))) Randoom trage sperante ca ministrul PSD al MApN va face pace cu Becali, insa si sa vrea nu are cum, cartoful este extrem de fierbinte si nu risca nimeni sa se arda :-)))
pai fcsb e proprietatea lui gigi becali, care e #rezist, a iesit in piata victoriei, e anti-psd... ce fumezi?
Ori mai fost unii care au câștigat o avere la Washington, dar de la București nu au văzut o para. Să-i întrebe pe frații Micula :cum e? Avocatul trebuie sa fie american, onorariul lui la fel. Cât privește marca sunt doua aspecte:1. Până în 1998 echipa de fotbal finanța mai multe secții ale clubului. 2. După prelucrarea de tip "Becali" marca Steaua e deteriorata. Are nevoie de investiții serioase timp de 40 de ani.....
Asa cum rapid , craiova , .........sunt realizarile marete ale psd.Impreuna cu dinamo si fcsb , careul CLONELOR este complet.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.