Articol de GSP - Publicat luni, 26 decembrie 2016 20:06
Gigi Becali a promis o campanie de achiziții de senzație pentru Steaua în această iarnă și e gata să-i ia pe Teixeira și Junior Morais de la Astra.
Oficialii giurgiuvenilor sunt dispuși să-i lase pe cei doi la Steaua în schimbul a un milion de euro, anunță Știrile Pro TV.
Aceeași sursă notează că Gigi Becali așteaptă acum doar să se deschidă băncile pentru a putea face transferul bancar către Astra.
SZUKALA E PE LISTA STELEI
În cărți pentru un transfer la Steaua mai este și Lukasz Szukala, însă Latovlevici își sfătuiește fostul coleg să nu se întoarcă la formația roș-albastră: "Nu cred că va veni la Steaua. Nici nu cred că ar fi bine pentru el. Să plece de la o mulțime de bani și să vină aici".
Steaua l-a transferat până acum în această iarnă pe Denis Alibec de la Astra. Roș-albaștrii au plătit în schimbul atacantului aproape două milioane de euro.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!