Comentarii (26)
utilizator șters
utilizator șters  •  26 Decembrie 2016, 21:01

ce poza au pus astia de la gsp ....de cand era nea jijel fata mare :)))))))))))))))))))

1069614773107304
Ayșen Boran  •  27 Decembrie 2016, 00:12

Mantuiestete nea Becali,si numai da banii pe prostii. Baga in faliment FCSB si scapa de echipa cat mai ai timp ,echipa asta te'a dus la sapa de lemn si te-a ajutat sa faci si puscarie in trecut. Ajuta saracii si numai baga bani in fotbal si mai ales in FCSB,...nu te vei mai mantui niciodata,aruncand banii pe prostii fotbalistice care te'au cam distrus.

valyomanyd
valyomanyd  •  26 Decembrie 2016, 21:00

Dupa ce ati anuntat in Ajunul Craciunului ca Gigi a spus , citez : " Ce, nu sunt prost sa mai dau bani pe jucatori" ..acum asteapta sa se deschida bancile ? :))))) Oare de ce nu l-a chemat pe randoom sa-i deschida o banca, ala are in dotare cagula si levier :))

valyomanyd
valyomanyd  •  26 Decembrie 2016, 21:14
Postat de khal_37 pe 26 Decembrie 2016, 21:04

randoom e moft pe langa tine prostovane....tu si in sfanta sarbatoare stai ca orbul pe toate articolele despre Steaua. mai bine vezi ca nentu' badea ii ia echipa securistului anghelache si nepotilor psd-isti ***...pe cine *** o sa sustii atunci, fcdb sau csd...

Cocalare prost, cine sta de sarbatori pe gsp ? :))) Uita-te ce comentarii ai facut in ziua de Craciun :))) si astazi :))))Asta e primul meu comentariu , ultimul l-am facut pe 24 dec....Prosti, da multi :))) Succes CSA ! :)))

869192929839265
Dragos Bargaoanu  •  26 Decembrie 2016, 23:42

Lasă Gigi, că la câte filme şi seriale sunt pe lumea asta şi la câte înfrângeri vei mai avea...să fim noi sănătoşi!Tu ai grijă că falimentul bate la uşă!!!

869192929839265
Dragos Bargaoanu  •  26 Decembrie 2016, 23:39

RĂZGÂNDACUL LUMINII S-A RĂZGÂNDIT DIN NOU!!!GIGI E HAIOS!

utilizator șters
utilizator șters  •  26 Decembrie 2016, 22:53
Postat de khal_37 pe 26 Decembrie 2016, 21:04

randoom e moft pe langa tine prostovane....tu si in sfanta sarbatoare stai ca orbul pe toate articolele despre Steaua. mai bine vezi ca nentu' badea ii ia echipa securistului anghelache si nepotilor psd-isti ***...pe cine *** o sa sustii atunci, fcdb sau csd...

*** ...*** ..ce viata de rahat au ...dupa ce fcsbistii au fost umiliti de toti descultii din fotbalul romanesc si international ....voi postati ca prostii non stop ...gigi in sus gigi in jos ....si va intereseaza de ciorba lui negoita ....de cand sunt pe gsp ...NU AM VAZUT NICIUN FAN NEGOITA !!! .....BAHH SUNT ALTE LUCRURI IN VIATA MULT MAI INTERESANTE DECAT ACEST FOTBAL *** !!!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

valyomanyd
valyomanyd  •  26 Decembrie 2016, 21:20
Postat de utilizator șters pe 26 Decembrie 2016, 21:16

Cum recunoști un jijist tălâmb?! Tine contul altora cat timp petrec pe net dar nu se vede pe sine ... Pe el il plătește Negoita cu ciorba ca sa stea pe net, dar pe tine cine te plătește sa monitorizezi?! Ca zici ca jiji nu ti-a mai dat produse tradiționale cand l-ai colindat de Ajun, ca e sarac din cauza lui Talpan ...

:)))))) Se stie inca din antichitate, betivul vede pe altul mai beat decat el, prostul pe altii mai prosti decat el, nebunul pe altii mai nebuni decar el...Asa sta treaba si cu martoaga :)))) tind sa cred, dupa felul cum da copy paste si comenteaza , ca e prostovanul de valah :)))

timm
timm  •  27 Decembrie 2016, 09:18
Postat de timm pe 27 Decembrie 2016, 09:15

Gata banca sa deschis, Gigi a platit.

Texeira, Morais, Belodedici si Chivu apartin acum de FCSB. Plus o donatie la muntele Athos a fost platita.

timm
timm  •  27 Decembrie 2016, 09:15

Gata banca sa deschis, Gigi a platit.

  • 1
  • 2
  • 3
Comentează