Comentarii (26)
1532400640404110
Viorel David  •  26 Decembrie 2016, 21:01

Articol scris din lipsa totala de idei, e jale la gsp...

utilizator șters
utilizator șters  •  26 Decembrie 2016, 21:01

ce poza au pus astia de la gsp ....de cand era nea jijel fata mare :)))))))))))))))))))

valyomanyd
valyomanyd  •  26 Decembrie 2016, 21:00

Dupa ce ati anuntat in Ajunul Craciunului ca Gigi a spus , citez : " Ce, nu sunt prost sa mai dau bani pe jucatori" ..acum asteapta sa se deschida bancile ? :))))) Oare de ce nu l-a chemat pe randoom sa-i deschida o banca, ala are in dotare cagula si levier :))

daniel_daniel00
daniel_daniel00  •  26 Decembrie 2016, 20:59

Chiar nu aveti nicio limita?Dupa aberatia Torje la Dinamo acum vine partea a 2-a: 1 milion pt 2 jucatori aflati in ultimile 6 luni, unul de 36 de ani, celalalt de 30...

haideusicfr
haideusicfr  •  26 Decembrie 2016, 20:30

Termopanul se deschide foarte usor. Mi-au furat hotii niste bunuri fortand acest geam.

timm
timm  •  26 Decembrie 2016, 20:17

"in acesta vara" bravo GSP la voi e vara? L-am vazut e intr-o masina decapotabila in Pipera in fata bancii, asteapta deschiderea.

  • 1
  • 2
  • 3
Comentează