Alte știri din fotbal
Olimpiu Moruțan, lăudat în direct de un fost stelist că a semnat cu Rapid: „Cea mai bună alegere”
0
Duelul galeriilor la UTA - Rapid! Toate mesajele afișate: derapaje rasiste și jigniri în masă
1
Acuză arbitrajul din UTA - Rapid: „Asta i-am spus lui Colțescu”
0
Când a simțit Mihalcea că s-a rupt echilibrul în UTA - Rapid: „Atunci s-a văzut diferența”
0
Știri din fotbal internațional
Mutarea de la miezul nopții pentru transferul lui Drăgușin: „Au pornit în forță negocierile cu Tottenham”
0
Locul 17 din Premier League a oferit 40 de milioane de euro pentru atacant
0
Controverse după meciul echipei lui Dan Șucu » Italienii au contrazis UEFA: „E scandalos ceea ce s-a întâmplat”
0
Michael Carrick a trezit-o pe Manchester United: ce s-a schimbat față de perioada Ruben Amorim
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Un bărbat din Sri Lanka învață limba română de 10 ani, fără să fi vizitat ...
Libertatea
„Trump acceptă mita lui Putin”: acuzațiile unui editorialist Kyiv Post ...
Adevărul
Minorul implicat în crima din Cenei, junior al unui club important de ...
GSP SPECIAL
Ucigașul lui Mario Berinde a fost mutat împreună cu familia după ce 150 de ...
Libertatea
Gazonul a costat 50.000 eur, platiti egal de FRF si FCSB. FCSB mai are de platit 10.000 eur transport si montaj, pe 28.08.17 Fotografia articolului este dinaintea schimbarii gazonului. Acum gazonul este verde, complet. Va fi schimbat din nou cand se uzeaza, in functie de numarul de jocuri.
Îi scade din chirie. Deci Becali Gigi nu este filantrop.
Cica a platit Primaria ... cine e Primaria ? NOI am platit ,NOI , fraierii , cetateni prosti . NOI platim pentru Becali , pentru tantari , pentru panselute ... NOI
Dacă e așa cum spui practic ai împrumutat primăria ... oricum nici verdele nu mai e ce a fost cândva se pate ca e la moda gazonul galben-maro
Fariseul minte precum respira
Amaratiii vad un CL game . Tu si rinistii tai vedeti pe Sepsi . App , la loja aveti interzis . Respect Nicu Badea.
Cum vine asta ? Aia de la firma ziceau ca a costat 100k sau ceva de genu, vine ciobenu si zice ca doar el a dat 200k, sau asta a luat in calcul si schimbarile viitoare :))))
PROSPORT: " viceprimarul capitalei declara ca inlocuirea gazonului a costat 200000 de euro , primaria nu a dat niciun ban , lucrarea fiind platita in TOTALITATE de FRF." Deci cine delireaza ( Jiji sigur ) ?
Platesc amaratii care si-au luat bilete pe miercuri nu ciobanul....parca era 60.000 schimbatul.
Te rog sa il înțelegi acum pe Ionuț,are nevoie de bani multi,multi pentru procesele care urmeaza.Avocatii sunt foarte scumpi.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.