Alte știri din fotbal
Rapid a anunțat oficial ultimul transfer al iernii
0
„Eu n-am dat două goluri toată cariera...” » Fostul fundaș al lui Dinamo l-a scanat pe Opruț, apoi s-a întrebat: „Ne mai gândeam la asta acum trei ani?”
0
Ilie Stan a spus dacă FCSB prinde sau nu play-off-ul și a numit principala favorită la titlu: „Clar!”
0
Laszlo Dioszegi a răbufnit, după decizia Comisiei de Recurs: „Continuăm lupta împotriva nedreptății”
0
Știri din fotbal internațional
Tribuna oaspeților închisă la Lyon - PAOK: suporterii greci s-au întors din drum
0
Preferatul lui Daniel Pancu, prezentat oficial la Ferencvaros
0
Scrisoarea înduioșătoare a lui PAOK după tragedia din România: „Timpul îngheață. Cuvintele seacă. Durerea străpunge trupul și mintea!”
0
Dan Șucu a mai securizat un transfer: mijlocașul central brazilian urmează să semneze
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
Anghel Iordănescu, uluit de dosarul de la Securitate al lui Ștefan Kovacs: ...
GSP SPECIAL
Renta viageră pe care Sandra Izbașa o primește lunar de la statul român. ...
Libertatea
ai aparut vis urat ,prostia intruchipata!
Pe ciobanul fardat il freaca grija de ce face Dinamo, cu toate ca aia nu au nici-o treaba cu play-off-ul !! El nu este ingrijocat ca Fcsb-ul lui nu joaca nimic si ca de 3 ani nu castiga campionatul, cu toate ca cheltuit mil. de euro ca sa cumpere cei mai laudati jucatori din campionat !! Minte de cioban !!
*** de om, ce poti sa-i ceri?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Comentariile fc5bistilor se rematca prin faptul ca se autovoteaza singuri. De aceea te duci cu gandul la o regie caraghioasa a gsp-ului.
Dumnezeu să-l ierte!
Il Ciobandante o jigneste pe Ana Maria .Altfel sus , atata valoare are impresara : fotbalisti de talia lui Mezeque ! Ce zici Anita ?
Dacă îl lăudam pe becaliotu nu era vulgar şi jignitor ? se vede pe cine îl protejați !
Dacă îl lăudam pe becaliotu nu era vulgar şi jignitor ? se vede pe cine îl protejați !
Ce tare deasupra comentariului se vede stadionul celor de la fcsb ahhahahjah
Inca o data protestez vehement fata de gsp intrucat ne ofera mult prea putine stiri si informatii in raport cu uriasa personalitate a domnului Becali!Si o rugaminte:daca se poate un curs de management online de la domnul Tepelin care l-a surclasat pe domnul Tolontan,sa traiasca!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.