Alte știri din fotbal
„E incredibil!” » Robert Ilyeș, șocat după duelul cu UTA: „De foarte mult timp nu am mai văzut”
0
Încă un titular de la FCSB e OUT cu Oțelul » Cum va arăta echipa
0
CFR Cluj - U Cluj, derby în Ardeal pentru play-off-ul Superligii! » Echipele de start
3
Denis Alibec, contestat de ultrași » Mesajul apărut la Slobozia - Farul
0
Știri din fotbal internațional
Barcelona n-a stat la discuții cu Mallorca și își consolidează poziția de lider în La Liga
0
Genoa - Napoli, în etapa 24 din Serie A » Echipa lui Dan Șucu dă lovitura în minutul 3!
0
Antrenorul lui Radu Drăgușin, după eșecul cu Manchester United: „Sunt mândru”
0
Presa din Anglia, la unison despre Radu Drăgușin » Nota după Manchester United - Tottenham
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
VIDEO. Metoda folosită de trei români pentru a fura bani de la americani. ...
Libertatea
O campioană a României s-a îmbogățit cu banii de pe OnlyFans. Cândva nu-și ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Un român a murit de ziua fetiței lui, în Italia. Florin a fost strivit de o ...
Libertatea
Hai ma... unde va e LEGENDA? de ce nu iese Hagi marele stelist sa faca o oferta? Credeti ca nu are? ii mai da Popescu... se baga si A.Ilie si se gaseste sa ia Steaua de la Gigi... Credeti ca sunt eventualele cheltuieli cu contractele? Steaua se poate autofinanta daca face performanta.
@ "modelul". Ideea nu e rea dar sa ne propunem un obiectiv realist. 10-15 Mii de platitori...maxim....romanii sunt generosi la vorba, mai putin la scos bani din buzunar. C
Chiar si in business-ul fotbalului englez se discuta de acest model de finantare al clubului catalan (vezi articolul ://www.sportbusinesscentre.com/news/2009-01-28)
Are Steaua un milion de suporteri prin toata tara? Daca da, este timpul pentru a transforma Steaua intr-un club dupa MODELUL BARCELONEI. Barcelona este detinuta de 150.000 de membri. Daca fiecare suporter ar pune "la bataie" 30 de euro, s-ar aduna imediat sume necesara plecarii lui Becali. Dupa care ar putea incepe reconstructia echipei.
b-ul c-ul.......acolo sa mergetii......b b b b.....si daca nu comvine ...c.c.c.c.c va astept in c1 alatuti de rapid 2:)))
ciobanul va vinde si va vinde mai ieftin, fiindca este greu sa mai poata gestiona situatia cu noi! Va pleca la dinamo si deabia atunci va ajuta STEAUA distrugandu-i si pe astia! DISPARI ODATA PACOSTE!
Te asteptam Gica,demonstreaza ca esti STELIST(ptr.tine 30 mil.Euro nu sunt f multi bani,daca vrei intr-adevar,impreuna cu buni prieteni de-ai tai ii poti aduna)asa cum ai fost cel mai mare fotbalist roman al tuturor timpurilor tot asa poti deveni cel mai mare patron din fotbalul romanesc,sunt convins ca STEAUA se va autofinanta si in cativa ani vei amortiza cheltuielile,STEAUA E CEL MAI TARE BRAND IN ROMANIA,nu vei regreta..HAI STEAUA!
Tiriac...ar mai avea banii!e prieten cu Ilie Nastase! :) sau Adrian Nastase are banii...ca la cat a furat! :)))
ai fost in ultima perioada la controlul psihologic recomandat?dar la gradi ai fost?:) ti-am mai spus eu, ai trecut prin viata degeaba...ai atatia ani, degeaba!
giga ia tu clubul, sunt sigur ca poti sa-l tii cu ajutor si de la altii. ar da si suporterii bani sa te ajute, sunt sigur de asta
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.