Alte știri din fotbal
Mihai Popa, gafă monumentală la al doilea meci de la revenirea în Gruia
0
Șoc în fotbalul românesc! Impresarul Cătălin Sărmășan, suspendat un an pentru pariuri » Amendă uriașă primită de omul care îi reprezintă pe Cîrjan, Politic, Miculescu
1
Noi plecări în Giulești » Fiul fostului antrenor de la FCSB, cedat de Rapid
0
Denis Alibec, prezentat oficial la noua echipă
4
Știri din fotbal internațional
Marius Șumudică, o nouă înfrângere în Arabia Saudită
2
Programul play-off-ului Ligii Campionilor: când va juca Interul lui Chivu pentru optimi
0
A refuzat-o pe Atletico pentru a mai juca 6 luni la Bayern! Apoi va pleca, după 8 ani la club
0
Probleme la transferul jucătorului dorit de Cristi Chivu » Prima ofertă a fost refuzată: Inter va trebui să pluseze!
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Trebuia să am protecție, în… mea!”. Toate numele grele vehiculate de ...
Libertatea
CAM DE VREME COMENTARI(CONCLUZI) STAI SA JOCI CU PANDURI SI PE URMA COMENTAM..PANDUTII NUI VIITORU LU FINU.STIE REZULTATELE DIN INAINTE?
Prostut zici tu ?? Eu zic ca e prost bine.
ESTI CAM PROSTUT BAI *** !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
declaratiile ciobanului puscarias nu au nici o valoare el se contrazice singur din 5 in 5 minute un incult ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Gigi daca ar fi barbat asa cum spune el ca domina campionatul, ar renunta la inchizatori in favoarea atacantilor. Sa vada lumea spectacol... :))) ori se teme de contraatacurile lui Lignitul si al lui Dinamo !? Poate a uitat ca Interul lui Mourinho a castigat UCL cu contraatacuri ...si ma gandesc acum ,daca s-a putut castiga UCL-ul cu un astfel stil de joc, oare nu se poate castiga si Liga 1, in dauna unei formatii gen FCSB care joaca cu un singur varf si 2 inchizatori ..? :))
1.nu face praf pe nimeni dar *** ce sa scrie si ei 2.ciobanu e un idi ot mai alalteri zicea k ia dominat dinamo 3. ciobane baga mare la declaratii acum k dupa ce te salta astia nu mai dai interviuri decat la gardieni
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
HA LE LUI A .. CA TOT SUNT D AIA -INCHINACIOSI- :):)
Feeling la feeling coane, astăzi un punct și de mâine niciunul, post negru și rugăciune sase săptămâni :)
A băut ceai englezesc, că tot are morga unui Sir regulat de valet. :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.