Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Selecționerul Elveției: „Vreți să vă spun planul cu care am câștigat? Nu cred că vreți”
0
Alvaro Arbeloa a fost prezentat oficial de noul club
0
Egiptul a depus plângere la FIFA, după înfrângerea cu Argentina
0
Tabloul complet al sferturilor de finală ale Campionatului Mondial 2026 » Marea favorită la câștigarea trofeului
0
Lifestyle
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
30
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
7
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
3
Starețul mănăstirii din Alba unde au ajuns 20 de vârstnici relocați din ...
Libertatea
Panică la marginea Capitalei: urs de 500 de kg văzut în Pădurea Snagov. ...
Adevărul
Arenă unică în România! Un bloc de locuințe este chiar în spatele Tribunei ...
GSP SPECIAL
Ucraina are o fereastră de 6-9 luni pentru a recupera teritoriile ocupate. ...
Libertatea
Un idivid avar si ticalos care a distrus practic steaua! Daca avea banii aia cu care se lauda se intelegea cu Mapn=ul! Ticalosul a vrut sa pastreze tot numai pentru el, echipa nu a contata decat ca produs de pus pe taraba. Hai Dinamo!
domnule moderator, sunt consternat, userul inginerul_reloaded , prostul forumului, vrea sa comenteze si nu e lasat...hahahahahaha
valahu prostu fcsb-ul nostru !!!
la fcsb? au sa vina exact cati au venit si la mitingul ala din toata tara......ptr sustinerea fcsb! fcsb e o echipa tot atat de urata ca si palatul lui becali!
Nu-i mai zice "Derby de Romania"? De ce? Ne-am despartit definitiv de comunism, care va sa zica?
dinamo cea mai iubita echipa din romania !! :))))))))))))))))))
Pe jj nu-l interesează ai cui fani sunt, important este să marce banul:))
Asa e suporterii *** sunt unici. Unici in prostie! Iar niculae este ***, debiteaza prostii si vinde bilete. Face ce a invatat de la mentorii *** Giovani si Victor, bisnitareala.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Eu sunt stelist,dar nu inteleg stelistii.De ce bagati in seama jalaberti,iosifi si alte creaturi sinistre? Bai fratilor,suferim de peste 10 ani din cauza impostorului, haideti sa ne bucuram. A venit timpul sa strigam din tot sufletul "Hai STEAUA".Azi amn fost la rugby SteAUA-dinamo. Am 45 ani si 30 ani de stadion. VIATA E FRUMOOASA!
Jalabert ce stii tu de Moldova? Ai habar de istorie idiotule?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.