FOTBAL » LIGA 1 » LA DOI ANI DE CÎND A FOST REFĂCUT ÎN TOTALITATE, TERENUL DIN GHENCEA A ÎNCEPUT SĂ SE RUPĂ
Alte știri din fotbal
750.000 de euro către Neluțu Varga dinspre deținătorii drepturilor TV ale Ligii 1: afacere imobiliară sau ajutor pe ascuns pentru CFR Cluj? » „N-aveam nicio problemă s-o facem direct”
0
Efect de domino la FCSB: „Ne gândim să meargă împrumut”
3
Postul unde România are cele mai mari probleme în viziunea lui Florin Prunea
2
Adi Mutu și hăul remarcat la Istanbul: „Când aud asta...”
5
Știri din fotbal internațional
Detalii de la negocierile dintre Juventus și Dusan Vlahovic
0
Senegal a adus trofeul Cupei Africii în Europa: paradă în fața a 70.000 spectatori
0
Întărire de marcă pentru Real Madrid: revine pe teren după patru luni
0
Thiago a izbucnit în lacrimi în minutul 20 al meciului caritabil dintre Liverpool și Borussia Dortmund
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Cel mai periculos oraș din lume: oamenii trăiesc doar 35 de ani din cauza ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Cum a ratat Trump principalele cinci obiective în războiul cu Iranul. ...
Libertatea
ADUCE-TI MAH OAMENI CAPABILI SA-L INGRIJEASCA CA IAR AJUNGEM LA MOCIRLA!!! PROFESIONISTI NU RUDE!!
pai CAPS LOCK simpatic mai esti
E EXTRAORDINAR DE BINE CA TERENUL SE DEGRADEAZA.MAI RAU SA SE FACA.POATE ASA REUSESTE SA BATA SI STAEUA O ECHIPA CU NUME MARE IN GHENCEA.DE ALTFEL ASA S-A INTAMPLAT CU VALENCIA.1000 DE ANI STEAUA NU MAI CASTIGA CU VALENCIA PE UN TEREN BUN. NOAU TACTICA A STELEI:PARJOLITI OGOARELE ,ARDETI SATELE ,OTRAVITI FANTANILE SI.........................................................LUATI PUNCTE IN LIGA CAMPIONILOR. FRAIER TREBUIE SA FIE GIGI SA LE FACA OASPETILOR BILIARD IN GHENCEA.
daca e ruda cu jiji...e clar ca e un alt **** fara carte , fara meserie si pus acolo doar ptr ca e insurat cu sara lui jiji ! mare scofala...*** ***!!!
In februarie o sa fie OK, pentru ca un teren inghetat bocna e la fel oriunde. Mai putin cazurile cand a inghetat peste mocirla batuta..
geambazi? ce nume de interlop
stimabile domn oprisan si la National (Lia Manoliu) tot cumnatu' era administrator? ca tu ai facut gazonul si acolo si am jucat cu danemarca fotbal pe plaja. asa ca lasa vrajeala cu administrarea proasta.ce garantie le-ai dat?prost becali ca te-a lasat pe tine si firma ta de cacao sa-l faci.trebuia sa aduca profesionisti de afara nu carpaci ca voi.
Mai danut,stie nea' Argaseala ce scrii tu? Pai,crezi ca mai vezi tu exclsivitati de la nea'vali? Crezi ca mai prinzi tu,in aceasta viata postul de "ofiter de presa"la Steaua?Eu,cred ca nu. Uite,asa te-ai lins pe bot,de un post,iar noi stelistii am scapat de subra posibilitate,ca tu sa devii ofical in acest club galonat!Apropo,nu vrei sa fii tu ingrijitorul stadiunului? Sugestie:poti lucra in ture cu Marioara Andrisan,ce spui mai danut,vrei?
Ma pish pe gazonul stelei, poate asa o sa creasca.
ne pishamm pe frustrati
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.