FOTBAL » LIGA 1 » LA DOI ANI DE CÎND A FOST REFĂCUT ÎN TOTALITATE, TERENUL DIN GHENCEA A ÎNCEPUT SĂ SE RUPĂ
Alte știri din fotbal
Anzor Mekvabishvili trece oceanul și va oferi assist-uri unui coleg celebru! Detaliile transferului
0
Drama lui Gabi Iancu: „Muream sigur! Am slăbit 7 kilograme, nu mai puteam să vorbesc”
0
Pascual, episod amuzant după venirea la Dinamo: „M-a dus în centru, mi-a arătat «Luca»”
0
Craiova a solicitat LPF amânarea etapei cu FC Voluntari de duminică: „Șanse mari”
0
Știri din fotbal internațional
Julian Alvarez, inamicul numărul 1 al ultrașilor! » Baza de pregătire a lui Atletico, împânzită de mesaje pentru argentinian
0
Alexandru Tudorie, la un pas de transferul într-un campionat exotic
0
O alegere surprinzătoare pentru înlocuitorul lui Salah la Liverpool
0
„Sunt gata să mor pentru Mourinho” » Declarație războinică a noului jucător de la Real Madrid
0
Lifestyle
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
1
Portarul devenit celebru în timpul Campionatului Mondial se iubește cu românca Dana » Surprinși pe aeroportul Otopeni
14
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
30
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Campionii banilor europeni din Mecanismul de Redresare și Reziliență
Libertatea
Cum încearcă Italia să oprească invazia crabului albastru cu ajutorul ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
ANM anunță furtuni în weekend, cu ploi și rafale de până la 55 km/h. Harta ...
Libertatea
Bah...cum ziceti bah ca nu am eu grija de gazon ? Pai il tund cu coasa in fiecare dimineata, am o echipa de 10 cosasi adusi de la noi din Pipera. In plus gazonul e fertilizat de o echipa de 100 de oi, care de asemenea mai rectifica si ce nu au putut tunde baietii cu coasa. Deci, dupa cum vedeti, suntem profesionisti !
Mai fratilor, m-ati terminat! Mai aveti sa dati vina pe copiii lui Becali ca au luat note proaste la scoala si de aceea pierdut nationala Romaniei! Daca se respecta, firma care a facut gazonul, trebuia sa consemneze in contract ca dupa refacere un specialist de la ei va fi cel care se va ocupa de lucrarea de 300000 de euroi!! Asa mi se parea corect, chiar daca cumnatul lui Becali era administratorul Bazei!
uite ce se intampla cand dai de lucru rudelor
in urma cu 2 ani am adus un inginer dela Daktronics ptr. tabela-ecran [e stadionul din Ghencea , pretul in orice caz nu era 1.200.000 euro sau cat a fost declarat ptr. ce este acum instalat. Sau Gigi a fost pacalit sau este posibil de o manarie cu pretul declarat la achizitie
Pasnick, da-mi mie pe mail linkul. [email protected]. Mersi.
m-a facut iar!!!!!!!!!!!! evident ca nu asta e adresa.svf
NU E O PROBLEMA CA SUNT ANGAJATE RUDELE INTR-O INSTITUTIE, FIE EA SI UN CLUB, DAR, PUNE-TI D-LE BECALI PE LANGA OAMENII DVS. APROPIATI SI PROFESIONISTI CA O SA NE FACEM DE RAS IAR CU TERENUL.NU MAI ARE VOIE TERENUL SA ARATE CA IN TRECUT MAI ALES IN C.L.
cenzurat
=)) .... se 3nzur3aza pana si c3nzura pe gsp :))) ... ba santeti de miru lumii :))). Saracu om .. nu mai stia nici el ce vroia sa zica! in loc de c3nzura .. ati pus Iliescu =))))))) .... cea mai tare faza pe ziua de azi :D
Mult iubite si stimate razboinic al luminii, filozof nepereche, machedon cu inima cat painea, afacerist dibaci, autodidact si om de calitate superioara, da bre drumul la o turma de oi sa pasca in liniste si o sa ai gazon de CL, vezi ce se intampla daca promovezi rubedeniile ? aveti toti in famiglia aia acelasi IQ, cat al unui termos, dar o foame de bani in glanda ceva de speriat, cand o sa dati coltul nu o sa luati nimic cu voi, nici macar prostia ce va caracterizeaza neamul
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.