Alte știri din fotbal
Florin Tănase, uluit de condițiile în care s-a jucat pe Arena Națională: „În 2026, la ce stadion, cât a costat... e decapotabil”
0
Verdictul specialistului Marius Avram, după ce Gigi Becali l-a acuzat violent pe arbitrul Cristian Moldoveanu: „Criminal!”
1
A dat din casă despre următoarele două transferuri de la FCSB: „Atacantul vine săptămâna asta. Nu sunt idiot să stau după Bîrligea”
0
Becali l-a urmărit pe Matei Popa și a anunțat decizia: „Gata, la revedere!”
0
Știri din fotbal internațional
L-au luat înapoi doar că să-l dea mai departe! Ce se întâmplă cu fotbalistul lui Chelsea
0
Ionuț Radu, de netrecut în La Liga: a pus „lacăt” pe poartă la Getafe
0
Reacția lui Arbeloa după fluierăturile primite pe Bernabeu: „Nu sunt Gandalf”
0
Imagini impresionante la Salonic » Răzvan Lucescu și fanii lui PAOK, la primul meci acasă după tragedia cu cei 7 suporteri
0
Lifestyle
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
„Vă rugăm! Aceștia sunt copiii noștri!”. Mama unui soldat rus cere ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Oana Gheorghiu crede că și compania TAROM ar trebui să fie privatizată după ...
Libertatea
si voi inceptzi cu reclamele ca si prooospooortu!
a zis si asta ceva bun odata in viata.
...eventual la stana din care fugi sa accesezi netul!!!
iar tu poti sa "beeee" in alta parte....
dan_te intradevar Ricardo,la cum joaca,poate fi un ADEVARAT LIDER,este si postul pe care joaca si stiinta jocului!!!
Cred ca oile au behait in capul lui prea mult! Este evident ca Bogdan Stancu ar fi un lider moral si logic, prin experienta si aportul lui in cadrul lotului echipei Steaua!
Cred ca oile au behait in capul lui prea mult! Este evident ca Bogdan Stancu ar fi un lider moral si logic, prin experienta si aportul lui in cadrul lotului echipei Steaua!
Stancu ar trebui sa fie capitan, e si roman, e si foarte bun, e si in echipa de o vreme. Nu stiu daca e lider sau nu. In orice caz, daca Lacatus il pune pe Ricardo capitan, e clar ca face ce i se impune de sus. Becali ar face bine sa taca din gura dar stim cu totii ca nu o sa taca cat traieste (aici nu vreau sa incurajez pe nimeni sa il omoare, dar nu ar fi rau pt steaua).
Din cauza astora a inceput sa imi fie scarba cand vad vreun articol despre steaua. exista si alte echipe sau alte sporturi oameni buni
Total de acord. Dar ce sa le ceri astora cand Ioanitoaia, Ndries si Tolontan l-au acuzat pe Bute si au scuzat Tvr-ul ca nu "a putut" trasmite meciul lui Bute. Asta e Romania in care traim Mitocania si prostia e la putere iar Steaua lui becali plin de urda e non-stop in centrul atentie.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.