Alte știri din fotbal
O lume întreagă SUB stadion! » Tur în „labirintul” din Giulești: imaginile sunt spectaculoase
0
Hermannstadt se desparte de 7 jucători după retrogradare
0
De ce a refuzat Edi Iordănescu 35.000 de euro pe lună de la CFR Cluj: „Ce fac, vin doar să vă iau banii?!”
1
S-a făcut! Gigi Becali a aflat de la GSP primul transfer al verii la FCSB: „E posibil”
5
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
7
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
TACI BA CEOBENE CA AI SA VEZI CE BATAE A SA EA STEAUA DE LA IASI CU TOT CU BUTOANELE TALE SI PAC PACURILE TALE DOBITOCULE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nu ma intereseaza (nu conteaza) natia, rasa, culoarea sau orientarea sexuala parvenitilor din fruntea diverselor cluburi de fotbal (din Romania). Cert este un lucru, Steaua a facut ceva pe plan international, pentru tara asta, iar pana la proba contrarie ar trebui sa respectati acest lucru. De exemplu....sunteti in stare sa intelegeti ca trei victorii in obscurul nostru campionat nu spala o infrangere cu un dintre echipele zeitei Afrodita
pt. tzaranoiulMuist si spartincur care a postat la 19:16. Muiesan a fost un gatist jegos care-i turna pe toti la securitate si la partid. Vai de mama ta de pupincurist daca tu-l elogiezi pe obezul ala informator. Scoate-ti limba infipta pina la urechi intre bucile jigodiei specialiste in blaturi si du-te la scoala poate scapi sa te prostituezi restul vietii la toate scursorile comuniste. Lacur gheatzaAvortonule!!!
buna poza :))) felicitari GSP. Se vede perfect cine e idiot
Ne scapa cineva de neomul asta si din fotbal si din viata cea de toate zilele ?
Inculpatul Paszkany alias bozgorila cunostea in detaliu continutul sacosei cu bani de la meciul cfr-u.craiova intrucit aceasta sacosa se returnase de la iasi cu doar citeva minute inaintea meciului. Acesti bani au fost propusi de catre muiesan alias Dr. blat formatiei poli iasi pt a-i incurca pe Steaua. Moldovenii oameni corecti au refuzat si i-au tras un sut incur umflatului purtator de sacosa incit acesta n-a mai avut nevoie de avion ca se intoarca la cluj. Suparat ca nu i-a iesit manevra oculta, paszkany a declarat ca aceasta sacosa se va duce catre prima echipa cu care cfr va juca dupa meciul cu steaua, prevestind astfel ca vor face un nou blat peste 2 etape. PS: Pe sacosa scria POLUS!!!
diana_cluj .. nu te chinui cu asa ceva pentru ca nu poti compara englezii cu romanii ( daca nu aromani sau rromi ) . Stelistii astia ce behaie pe aici nu au mai mult de 8 clase si dupa ce lucra la carat de K K T pe mosia lui jiji vin pe bloguri la behait
muie la stelisti steaua muieeeeeeeeeeeeeeeeee muieeeee muieeeeeeeeee
Ce mutra de idiot are jiji .. nici nu ii stau bine ochii in cap . Si pentru handicapati cu doua clase gen alex stelistu : cretinule ce esti , muresan a fost doctorul politiei din cluj , ospatari is parintii tai eventual ca de aia n'au bani sa te tina la scoala iar tu iti etalezi pe aici inteligenta si cultura generala. Si ai face bine sa nu vorbesti de steaua 86 cand nici nu erai nascut atunci
Pentru binele Stelei: Scapati de Antichrist !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.