Alte știri din fotbal
Nuno Campos, înaintea debutului lui Dinamo în Superligă: „Începutul unui nou proiect” + Cum a fost primit de Cătălin Cîrjan și restul jucătorilor
0
FCSB, primul examen: 4 dileme rezolvate!
0
FCSB a aflat verdictul în cazul accidentării lui Mihai Popescu! Când e preconizată revenirea pe teren
1
Marius Baciu despre Dennis Politic: „S-a sufocat, dar credem în el”. Gigi Becali susține altceva: „Ce să mai faci cu el?!”
1
Știri din fotbal internațional
De-aici a plecat Messi în căutarea gloriei, la 367 de zile după „Mâna lui Dumnezeu” » „Îți venea să-l lovești, din nou și din nou”
0
Invazie argentiniană în New York » 60% din capacitatea stadionului finalei ar putea fi ocupată de fanii lui Messi!
0
Unde a fost surprins Neymar, eliminat de la Campionatul Mondial
0
Thomas Tuchel îi „aprinde” pe englezi: „Ar fi cel mai mare rezultat din ultimii 60 de ani”
0
Lifestyle
Ghencea superbă: reprezentanta României la „Miss Universe” și-a susținut favoritul din tribune, la FCSB - FC Argeș
9
Aymen Boutoutaou, noua achiziție a lui FCSB, și-a făcut apariția în Ghencea!
4
Crucea mutată pe spate! » Cum arată noul autocar al lui FCSB, după colantare: imagini din Ghencea
29
Croitoru suburban! S-a apucat să-și înjure jucătorii: „Malaka! F***-ți Dumiteru' mă-tii!”
7
Două pilote cu puf de gâscă de la Jysk l-au costat pe un bărbat din Brăila ...
Libertatea
Unde se câștigă cel mai bine în România. Topul domeniilor cu cele mai mari ...
Adevărul
10 mituri despre Nadia Comăneci și soții Karolyi: adevăr și ficțiune la 50 ...
GSP SPECIAL
Cine este Loic Matrier, hackerul care a scos la vânzare datele Cadastrului ...
Libertatea
Abuzivă in capul tau extrem de prost, tot ce nu va convine e abuziv si vine din coruptie. Coruptia e la voi in curte incepand din 2003.
Vai ce tare e Talpan!!! Pai Talpan trebuie sa raspunda pentru actele legale incheiate cu Becali!!! Atunci nu era justitiar? Talpan acum a dat in judecata superiorii in interes personal.Astia cica nu au stiut sa- l sanctioneze ca la carte! Pai numai vazand asta ne dam seama ca bubuie Clubul Armatei de competenta!!!
Asta cerem toti, din pacate Talpan e singurul din conducerea CSA care chiar da doi bani pe pozitia pt care primeste solda, omul se zbate ca pestele pe uscat de a ajuns sa isi dea in judecata colegii. Si daca erau doar cei din CSA mai treaca-mearga, insa unul e ditamai secretarul MApN, asta ca sa iti dai seama mai bine la ce nivel s-a ajuns!
Cu parere de rau iti spun ca esti aerian! Pai stadionul ala nu-i al clonei aparute in 2017 si care joaca in Liga a 4- judeteana de amatori, e al nostru al tuturor, ca se face din bani publici. Inclusiv clona va trebui sa plateasca ca sa joace acolo. Asa ca, Petrea si Talpan se vor ruga tot de FCSB=Steaua, ca sa nu ajunga ei la mititica...-:)
Tu si ceilalti talpanisti sunteti purtători ilegal de creier, pentru ca nu-l folositi, nu gândiți! Faptul ca s-a dat o decizie judecătorească abuziva, asa cum sunt mii in tara asta unde sistemul este corupt, nu inseamna ca e si drept si cinstit ce s-a intamplat. Se putea contesta modul in care a preluat becali clubul, dar nu ca l-ar fi preluat!
Si daca Becali era falimentar ca de altfel tot fotbalul te pomenesti ca Armata il despagubea? Ba,numai dupa luat moca sunteti ???
Tare mi-e ca va avea o mare relavanta in foarte scurt timp cand FRF nu vor mai putea, sau odata cu venirea lui Lupescu vor refuza sa mai ascunda gunoiul sub pres si vor raporta la UEFA toata mizeria, ocazie cu care e foarte probabil ca Romania va primi sanctiuni ...
Pai AFC Steaua s- a obligat singura ca sa preia Becali echipa!!! Asa si Pandurii a cumparat locul si lotul de jucatori de la Lazar si a jucat in Liga 1! Daca va intereseaza acest aspect de ce nu cereti cu Talpan d mana anchetarea celor care a instrainst Steaua!!! Si daca vreti echipa iarasi la CSA platiti datoriile!!! Nu ,voua va place numai sa luati...Astazi se da de pomana,peste doua saptamani nu!
Ce relevanta are?!...
Nu ma mira deloc ca articolul e semnat de catre cei 2 mari comici becalisti: Craitoiu si Nedelea! :-))) Bun, "analize complete" s-au tot facut, si concluziile sunt fix urmatoarele: 1) daca pe jjjijji nu l-ar interesa marca Steaua si-ar denumi echipa Sporting Becali sau macar intr-un fel in care s-au putea pronunta si nu FC fcsb 2) AMR12 pana Instanta se va pronunta in speta despagubirilor (pe 21 Martie nu cred ca vor amana iar) deci parerile chibitilor de ocazie sunt egale cu zero, conteaza ce vor decide Judecatorii! ............................. Si ca o nota personala, deocamdata Steaua e pe drumul cel bun, buna si madam PM la ceva, banii pt Templu au fost alocati :-) iar fcsb la fel pe drumul ei care se va opri in 2019 cand va dispare. :-))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.