Alte știri din fotbal
Marius Croitoru a văzut decizia tactică a celor de la FCSB și a reacționat: „Eu nu am văzut echipe mari în istorie să joace așa”
0
Marius Baciu îl critică dur pe Dawa: „A fost o greșeală de copii, de juniori”
0
Notele GSP la FCSB – FC Botoșani » 3 și 4 pentru comicii vestiți de pe Arc, plus un 8 cu artificii
0
Andrei Dumiter l-a făcut praf pe „centralul” Vidican după FCSB - Botoșani 3-2: „Se joacă cu soarta noastră!”
0
Știri din fotbal internațional
A supraviețuit unei lupte pentru viață în comă indusă și se pregătește pentru o nouă provocare: a schimbat echipa în Premier League
0
Joao Cancelo s-a întors la Barcelona: „I-am spus clar lui Deco că ori vin acum, ori rămân acolo un an pe bară!”
0
Dezvăluiri despre transferul eșuat al lui Chivu: „Au fost de ajuns 2 minute. Putea fi fost excelent la Inter dacă...”
1
Transfer de nicăieri la AC Milan » Rossonerii cheltuiesc 45 de milioane de euro pentru o rezervă de la Mondial!
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Ce face Nicușor Dan cu raportul privind alegerile prezidențiale 2024, la ...
Libertatea
Un turist a fost arestat în Grecia după ce a făcut grătar la o vilă ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Un val de pensionari care-și vor banii de CASS înapoi au aglomerat ...
Libertatea
Daca in Romania conduce Vadu rosca si nu justitia e clar ca Romania nu are nici o sansa sa devina o tara normala!! In orice alta tara din lumea asta pina acum Gigi era de mult la puscarie pentru ce a facut in fotbal si pentru terenurile schimbate fraudulos cu armata!! La noi ce se intimpla!? Se string o suta de tantalai si vor sa-si impuna legea lor, dupa bunul plac al betivilor fara capatai care traiesc din pomenile ciobanului... Sarmana Romanie ! Te-ai umplut de ticalosi si de fata
Gigi minte in continuare!! Cum adica nu a fost implicat in actiune cind chiar el a ordonat-o si a condus-o!!!?? Incredibili cita fatarnicie si mizerie la un om care se da mare credincios si care face pomeni mercantile!!?? Becali nu are nici o sansa intr-o tara normala!! In Romania este posibil sa-l vedem candidind pentru presedintie..... Rusinos!!
Iata ca se poate!Gigi Becali,cu toata evidenta lui nevinivatie(din punctul nostru vedere!),cu toata armata lui de avocati,cu toata simpatia noastra...ramine in arest!este cazul sa ferim strasnic!nici pe vremea lui Ceausecu nu se intimpla asa ceva,sa se fi instalat dictura si noi sa nu ne fi prins inca? Iata situatie:ti se rapeste copilul!conform legii si daca nu ai dovezi clare ca a fost rapit,nu-l poti declara disparut decit dupa 24 de ore...tu afli cine ti l-a rapit imediat,ce faci?
situatia stelei in clasament nu e atit de importanta comparativ cu situatia lui Becali. Acest om nu si-a inchipuit ca daca se inhameaza cu puscariasii si derbedeii, o sa ajunga ca ei, adica la puscarie. El a distrus valorile, si acum non-valorile pe care si le-a adus linga el il distrug. Asta e viatsa, raul te trage in jos.
hi hi hi...sa ramana jiji la puscarie vreo 10 ani,dar in acest timp sa nu renuntze la steaua!!cred ca astia din peluza sud si peluza nord or sa fie gasitzi spanzuratzi de gardul puscariei!!!:)exercitziu de imaginatzie:jiji este condamnat "y" ani,argaseala isi da demisia...CE SE INTAMPLA CU STEAUA???!!sa raspunda baietzii "inteligentzi" din peluze...
Doamna procuroare , pupatas talpile ,cum faci judecati un om credincios cu inima de aur,iarta hotii si_l bagati la puscarie ,,,SI pe nea pilotu din pipera care impusca un hot in cap il lasati liber ,,sa va fie rusine ,,daca as avea o putere va_s umbla in ochi...HOTIIIII la costum rusine
Gigi a suparat multa lume,va mai aduceti aminte cand isi batea joc de procurorii DNA ?! Daca era modest si nu ingamfat era liber si azi. Ma deranjeaza faptul ca hotii sunt liberi si probabil opereaza in continuare,ca doar nu se vor duce la munca cinstita.
hotarare judecatoreasca de la data de 6.aprilie 2009. "De la aceasta data toti proprietarii de autoturisme sunt obligati sa doarma in masini si sa aiba la ei cash pt. a plati taxa de protectie matrozului sau asociatului sau geamanu. Cei care nu respecta aceasta hotarare vor fi arestati imediat si judecati in regim de urgenta si fara drept de avocat, iar pedeapsa va fi de inchisoare pe viata fara drept de recurs si inatacabila" Semnat judecatorii: indescifrabil, inteligibil si inconstie
Nu vi se pare ciudat ca arestarea lui Gigi a venit la 2 luni dupa fapta si chiar in momentul in care aparuse scandalurile cu familia Basescu? PS: Pt astia care ziceti ca e pericol public si ca merita sa stea arestat.
Gigi,cu declaratia asta te bagi singur la parnaie!! Reiese ca ai dat ordit sa fie capturati acesti indivizi(deci privati de libertate) si sa nu fie batuti!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.