Alte știri din fotbal
Haos total după dezvăluirile Gazetei! Comitetul Executiv a blocat omologarea rezultatelor, după depunctarea neaplicată de FRF celor de la Ștefăneștii de Jos
1
Vin, în sfârșit, transferurile la Dinamo?! „Cred că sunt negocieri cu mulți jucători”
1
Compania Națională de Investiții explică de ce au fost sistate lucrările la Stadionul Dinamo: când va fi gata noua arenă din Ștefan cel Mare
0
Blocaj la FCSB: „MM nu propune jucători scumpi. Asta e cauza!”
6
Știri din fotbal internațional
Bun venit în capitala cafelei din Statele Unite! » Orașul cu peste 1.600 de cafenele. Cum arată primul Starbucks din lume
0
Jamie Carragher sare la Tuchel, după pasul greșit al Angliei: „Va regreta decizia asta!”
0
Istvan Kovacs, delegare de lux la Mondial! Îl va arbitra pe Lionel Messi
5
„Blestemul voodoo a fost rupt” spune un șaman ghanez despre Harry Kane, după ratarea monumentală din Anglia - Ghana
1
Lifestyle
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
2
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Negocieri de urgență pentru formarea noului Guvern, după consultările de la ...
Libertatea
Stadiul la zi al marilor șantiere de cale ferată finanțate prin PNRR. Unele ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Subiectele la Matematică la Evaluarea Națională 2026. Ce a picat la a doua ...
Libertatea
PS/de cutremurul din italia tot basescu e vinovat daca maine nu curge apa tot el e vinovat.bine ca avem un vinovat pt toate,e vinovatul universal
aiurea frate da de base nu zice nimeni...cata dreptate a avut vadim, cred ca prima data cand aud ceva prea adevarat de la el
PENTRU "CLaudiu"...baa daka badigazii lucreaza pentru ell..i platesk...kand le zice sa faka cv km ai vrea sai roage..aa??...baa u ejtii prea pro.st;)...u daka lucrezii la un patron si iti zice adumi cutia,bax,hartie,etc...de akollo asta inseamna ka ie zeu u...dupa spusele talee...ai mah kulkatee mah k nu trb sa stimm noi cee aii u in cap;)
P.S. Auzi, oameni simpli! De parca ei ar fi niste savanti de reputatie mondiala! Ra ha ti cu ochi!
@CLaudiu Dar de faptul ca Victor Becali a fost impresionat de sprijinul "oamenilor simpli" ce spui? Asa as vrea sa vad la zdup toate scarnaviile astea!
@gabriel De acord cu tine! Ar trebui impuscat! Cat despre faptul ca politia n-avea ce sa le faca pt. ca erau minori, intr-adevar, asa e legea. Iar ea, asa buna sau rea, a fost respectata, la fel ca si in cazul Becali! Cu tot respectul, dar si tu bati campii cu gratie...
nu ma bucura ca a ajuns la puscarie... desi inainte ash fi zis ca merita... dar tot nu ni place cum suna : "am dat ordin sa nu se atinga de ei" adik tot reiese ca el este un zeu... vietzile a milioane de oameni sunt la degetul lui... si el lea gratiat viatza si lea zis sa nu se atinga de ei.
@cixbv Amice, bati campii! La cate nenorociri a facut nemernicul asta, inca ti se mai pare un abuz? Sau poate cand s-ar fi ajuns ca oamenii lui, fara sa pateasca nimic, ti-ar fi violat pe strada sotia sau copilul, ai fi inteles si tu abia ce-nseamna un abuz? Nu-i pot intelege pe cei care posteaza fara sa gandeasca! Hai baieti, ganditi, ca nu doare!
Traim vremurile politiei politice, incepand cu implementarea legii 298/2008, privind stocarea inregistrarilor convorbirilor telefonice si trafic internet .. Vad aici refuland tot felu de complexati care orbiti de invidie rateaza sa vada speta cazului de fata si vor sa-l vada legat sub orice forma, chiar prin abuz intr-un stat care se vrea de drept. Justitie subordonata politicului, acest caz e un abuz!!!
Ciobane, ai scos degeaba "oamenii de bine" la manifestatie! Hai, da-le banii promisi si urca-i inapoi in autocare. Uite ca ai scapat de atatea ori de puscarie, dar pana la urma tot ti s-a infundat! PAC-PAC!!! Sunt absolut fericit de aceasta decizie, mi-e mai putin rusine acum sa afirm ca sunt roman si, cel mai important, ma simt mult mai in siguranta acum, in casa ori pe strada! Sper sa iei cel putin 10 ani, sa iesi de acolo cu rozeta zdrentuita, sa inveti ce inseamna umilinta! Adio
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.