Alte știri din fotbal
Rapid s-a grăbit și a anunțat transferul la ora 07:04
0
Darius Olaru a plecat să semneze cu noua echipă: „Am spus clar «da». Vreau să joc în Champions League”
0
Gabriel Tamaș a comparat Germania - Curacao 7-1 cu un meci rămas celebru pentru FCSB: „Păreau niște extratereștri!”
0
Unde va juca Georgi Milanov după despărțirea de Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Fanii japonezi au făcut ce știu ei mai bine. Kylian Mbappe i-a aplaudat!
0
Selecționerul nemulțumit după primul meci la Campionatul Mondial: „Extrem de nedrept”
0
Cum arată cea mai veche paradă LGBTQ+ din lume: fără o Şoşoacă americană, dar cu oameni cai şi oameni televizoare, precum şi fani cu tricoul lui Messi
0
Ronald Koeman contracarează criticii: „De multe ori credem că suntem olandezi și că putem învinge ușor pe oricine”
0
Lifestyle
A făcut pasul cel mare! Internaționalul român a publicat primele fotografii
1
S-a însurat și Ștefan Baiaram » Imagini de la cea mai importantă zi a jucătorului Craiovei
6
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
3
De ce nu l-a anunțat Adrian Veștea pe Ilie Bolojan că urmează să fie ...
Libertatea
„Cușca” anti-drone ridicată de Rusia peste o uzină strategică nu a făcut ...
Adevărul
Ce legături are cu sportul Adrian Veștea, noul premier desemnat: s-a pozat ...
GSP SPECIAL
Traian Băsescu îl apără pe Nicușor Dan și atacă partidele, după desemnarea ...
Libertatea
Nu exista decit posibilitatea unui boicot. In ziua Z de la ora H, pt. 24 de ore, nu va mai fi accesat site-ul S, in semn de protest pt. ca ....! Ar fi interesant de vazut daca se intimpla ceva, asa ca experiment!
O fotografie de Urzica. Jiji Becali, cel mai iubit dintre oieri. Se spune ca cei care au un animal acasa isi schimba fizionomia, semanind putin cu respectivul animal si analog. Jiji arata in fotografie ca o oaie, chiar iti rasuna in urechi ceea ce spune: beeeeeeeeeh, beeeeeeeeeh!
nu-l simpatizez pe gigi becali ..chiar imi este indiferent..il respect ..ca este euro-parlamentar ..ales si indiferent cum .reprezinta romania ..in europa ..trebuie sa afirm insa ca are dreptate cu ..echipa otelul..aceasta echipa a acumulat puncte ..nu ..ca ar fi jucat ea f bine .. ci pentruca celalalte echipe au clacat ..din diverse motive ..otelul ..va termina pe locul 6-7 acest campionat ..fiind o echipa medie cu jucatori medii, antrenor ,,mediu si conducatori de cooperativa ..clasamentul ..final va fi ..dupa valoare si corectitudine ...timisoara sau vaslui ..pe 1-2...apoi cele trei bucurestene ..in functie de noroc si meciuri directe, steaua ,dinamo si rapis .si losul 6.pt medias -otelul
Cred ca si icoanele alea din spatele lui se amuza de prostia ciobanului ! Ciobanul o sa sfarseasca intr-un final la balamuc.
0ier analfabet...vezi de echipa TA (ca a noastra nu mai e de mult...) si lasa-i pe altii in pace.
Esti jalnic, Pastorule! Ia-ti mai bine caprele si du-te pe deal!
OCKIU: Multumesc frate, dar daca le zici la astia de la gsp ceva de idolul si sursa lor de bani probabil, gata, nu mai poti avea flatulentza (basheeeni) ca-ti taie imediat textu'. Sincer o iau razna cand vad ca-l tot scot pe morbidul machidon la inaintare zi de zi, iar si iar!
lasati+l baaaa... nu vedeti ca sufera... mai face un infarct de suparare si lasa televiziunile fara audienta... acest Yorick fara egal... care a prostit romanii si a ajuns europarlamentar... a distrus sistematic un nume (Steaua)... ca sa apara la tv... in fiecare zi si de zece ori pe zi...
mie-mi place mult cand in articol sunt folosite cuvinte (evindet ca sunt cu ghilimele ) care in comenturi sunt automat cenzurate. asta`mi place mult mult - e deontologic sau ceva ... ca altfel nu`mi explic
nu e nimic de ras ... cred ca ar fi o chestie normala. cat despre ceea ce declara c1obanu' - el traieste pe alta lume.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.