Alte știri din fotbal
Florin Prunea a dat verdictul despre transferul lui George Pușcaș la Dinamo: „De asta depinde”
0
Gică Popescu a ieșit la atac, după ultimele evenimente din Superligă: „S-a trecut prea ușor peste asta! Metodă șmecherească”
0
George Pușcaș a început să tureze motoarele! Care este programul noii vedete a „câinilor”
0
Ei sunt campionii „failurilor”! » Singurul jucător în privința căruia Gigi Becali s-a înșelat
0
Știri din fotbal internațional
Caz închis! Decizia luată de UEFA în cazul lui Prestianni, cu câteva ore înainte de Real Madrid - Benfica
0
Arsenal a bătut palma pentru primul transfer al verii: 52 de milioane de euro
0
La o zi după eliminarea din Liga Campionilor, șefii lui Inter au luat o decizie majoră în privința lui Chivu!
0
Ce s-a întâmplat la antrenamentul lui Inter, a doua zi după rușinea cu Bodo/Glimt
0
Lifestyle
Soția titularului de la FCSB, la prima apariție pe Arena Națională » Cum a fost surprinsă în tribune
2
Stelistul Dragoș Nedelcu se iubește cu o femeie care „apare pe sticlă”
25
Un caz care schimbă tot! Alpinist condamnat pentru omor, după ce și-a abandonat iubita pe cel mai înalt vârf din Austria: „Nu vă consider un criminal. Nu vă consider un om fără inimă”
7
Studiu înfiorător: TOATE căștile audio „pot cauza cancer, probleme de dezvoltare neurologică și feminizarea bărbaților”
0
Pe unde trece șoseaua de centură construită la Bușteni – Azuga. Șantierul ...
Libertatea
Noile autostrăzi care golesc drumurile naționale și amenință afacerile de ...
Adevărul
Stadionul de 20.000 de locuri din România se descompune! Reportaj GSP pe ...
GSP SPECIAL
Românul multilateral modern: angajat la STB și TAROM, vânzător de lumânări, ...
Libertatea
Mai,nea ciobane,Steaua va avea alti finantatori in liga 1.Oameni rasati,intelectuali,chiar companii straine!!! Totul,este perfect,fara tine!!! Ramai matale cu fa ce spune becali,fi sanatos,insa,STEAUA ESTE A NOASTRA!!!! Stiai asta ,dar totusi,ai marsat pe proverbul "prostul pana nu-i fudul,nu e prost destul".De maine,incepem sa traim si noi stelistii!!!TRUP SI SUFLET PENTRU CULORI!!!
Nu ai inteles nimic. FRF va face o adresa catre UEFA si FIFA ca FCSB are alt palmares. Si vin sanctiunile.
Rugam pe cei de la GSP sa ne puna o sigla cu FCSB ....eu tin cu echipa domnului Becali ...care este om bun ..si ne plateste pentru fiecare comentariu pe GSP ..Ne dam si viața pentru dansul si echipa dumnealui ...care detine o minuata echipa Din Flori !!!
Normal ca schimba numele, fosta societate ramane cu datorii de te doare capul si de maine gigi o sa aiba o societate noua si curata. Asteptam ca scriberii lui gigi de aici sa faca lumina cu schimbarea asta de maine.
Taplan-fcsb 12-0. :)))))))))))))))))
"Vin sanctiuniile" :)))) Talpane, tu esti?! Numai cascaval visezi. O sa primesti in schimb multa maioneza de la toti sudistii pe care i-ai dus cu zaharelul cand UEFA va spune clar ca gluma voastra de echipa din Liga a 4-a, copiii aia de 12 ani pe care i-ati chinuit la Forban, ca deh, voi traiti tot in comunism, e de fapt o clona cu palmares zero.
Vei cîstiga gigi forta FCSB
Bravo , deci UEFA si FIFA nu sunt FRF și Lpf , de ce nu au suspendat dreptul echipei de a juca Liga Campionilor și Cupa UEFA , bun csa are juniori și ce jucători are , in 2 sau 3 ani , echipa csa va fi desființată pentru că atunci când juniorii vor avea rezultate și nu vor fi plătiți vor pleca la alte echipe că se vor mai investi bani la echipe mult mai cunoscute , nu va investi nimeni la echipe că csa din cauza așa zisului diferend pe care îl au cu echipa Fcsb , banii investiți de Becali George , in refacerea stadionului cum ii recuperează daca stadionul este demolat ? , Pârvulescu Lucian
Ca de obicei, si-n situatia asta, pentru ca noi (statul roman) suntem niste incompetenti, vor decide altii care este adevarul. Incepand din sezonul 2018, UEFA ia in considerare la calcularea coeficientului unei echipe si succesele obtinute de-a lungul istoriei sale. In 2018 o sa fie limpede cine detine palmaresul (bineinteles ca oricare va fi decizia UEFA , partea care iese in pierdere aici, fie ea CSA sau Becali nu va recunoaste nimic, ca deh, si Udrea zice ca-i curata ca o fata virgina). Extras de pe siteul oficial UEFA: "What are the main changes to UEFA's club competitions for the 2018–21 cycle? (...)Club coefficient system (...)Historical success in the competition will also be acknowledged in coefficient calculation (points for previous European titles with a weighted system for UEFA Champions League and UEFA Europa League titles)"
Isi are locul intre aia, ba chiar in frunte.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.