Alte știri din fotbal
„Ne-am înțeles cu Slovacia” » A spus ce se va întâmpla în amicalul de la Bratislava
0
Mircea Lucescu a vorbit cu Jerry Gane și le-a transmis un mesaj „tricolorilor”: „M-a sunat de la spital”
0
Titularul naționalei este incert pentru amicalul cu Slovacia: „Are o problemă musculară”
0
Nicolae Stanciu, înainte de Slovacia - România: „A fost un șoc ce s-a întâmplat ieri” » Anunț important: „A fost ultima șansă pentru mine”
0
Știri din fotbal internațional
Isterie la Zenica: bosniacii vor avea un fan celebru! » „Vrea să fie martorul unui eveniment istoric în Balcani”
0
Top 5 fotbaliști cu prezențe la Cupa Mondială » Unde se situează Lionel Messi și Cristiano Ronaldo
0
Selecționerul adversarei din Liga Națiunilor amenință: „Fără experimente! Parcăm autocarul și ne calificăm”
0
Ofertă disperată făcută noului manager al lui Drăgușin » 70 de milioane de euro pentru a evita retrogradarea!
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Semnul care poate avertiza asupra riscului de infarct: a fost observat și ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
nea gigi iti revii dupa 0 la 2cu u cluj
Gigi e un mare manipulator al opiniei publice! Uite, cu aceasta declaratie reuseste sa faca o tara intreaga... sa doreasca victoria celor de la U Cluj!!! O fi doar manipulant? Sau manipulanist?!?
NU NE-AI SPUS CEVA NOU GIGI DOAR CA TI-A LUAT CEVA TIMP SA-TI DAI SEAMA DAR STAI LINISTIT CA EUTANASIAT SCAPI DE NEBUNIE .CERE IN PARLAMENTUL EUROPEAN SA SE VOTEZE LEGEA EUTANASIERII IN TOATE TARILE EUROPENE SI SPUNE CA TE OFERI VOLUNTAR PENTRU EUTANASIAT SI GARANTAT TE SUSTINEM NECONDITIONAT TOTI SUPORTERII STELEI
Acum vedem ce echipa avem , ori moare gigi , ori noi ! :)
Tarziu, Gigi! "Chestia" s-a intamplat deja!! Oricum, U Cluj va bate. Am auzit ca Tudor si Deaconu sunt accidentati si nu vor juca la Steaua.
Pardon ca scapam de el
daca as fi sigur ca inebuneste jiji atunci sa bata UUUUUUUUU :))
daca as fi sigur ca inebuneste jiji atunci sa bata UUUUUUUUU :))
Nebun esti deja,poate intri intr-o faza mai avansata si te interneaza astia la balamuc.
Daca nu bate U si nu innebuneste oaia, innebunesc.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.