Alte știri din fotbal
„Cel mai bun din campionatul nostru” » Ilie Dumitrescu a dat verdictul după derby-ul FCSB - Dinamo
0
„Ne-a lipsit curajul” » Florin Tănase așteaptă pauza de iarnă: „E greu”
0
Kopic, încântat de prestația cu FCSB: „Puteam obține mai mult, dar suntem pe drumul cel bun”
0
Basarab Panduru l-a făcut „pachet” după FCSB - Dinamo: „Dă, bă, gol!”
0
Știri din fotbal internațional
RB Leipzig a făcut „set alb” în Bundesliga cu o echipă de Liga Campionilor!
0
Sparta Praga, victorie DRAMATICĂ înaintea deplasării la Craiova » Fostul jucător din Superliga a dat lovitura
0
Presa din Anglia nu l-a menajat pe Arne Slot: „Nu a arătat prea inteligent”
0
Întrebarea care nu i-a convenit lui Cristi Chivu după 4-0 cu Como: „Nu-mi pasă! Titluri de presă”
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
7
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Scenă crâncenă pe o stradă din Ucraina: polițiști atacați de un pitbull al ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Brazii de Crăciun din Danemarca au invadat piețele din București. Cât costă ...
Libertatea
Nea Gigi care e om bun si a demonstrat inclusiv faptic a avut o idee geniala cand ne-a facut tricouri non-sigla care se potrivesc perfect pentru non-campioni si acum nimeni nu mai poate sa spuna ca sustinem echipa fcsb si ne-am dat seama imediat. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei!
Clanul Becali împreuna cu "Regele" si cu infractorul Gica Popescu ,nu se linistesc ,vor sa pună mana pe federatie sa facă ce doresc ei . Vai de tarisoara asta !
Asta nu are condamnare definitiva pentru infractiuni in fotbal?De ce i se permite sa mai activeze in sport?Mai face si pe lupul moralist.
Corect, habarnistul Burleanu trebuie cercetat si apoi dat afara, habar n-are de fotbal.
ideaa cu juniorii ar trebui inaintata de liga profesionista sa oblige fiecare club de lig a 1 sa aiba echipa de tieneret si sa fie reinfiintat campionatul de tineret sperante despre burleanu nu pot spune decit ca el este cel a deschis taraba echipei nationale sa isi vinda jiji petardele iar acum jiji nemultumit fiind ca nu a reusit sa mai pacaleasca pe nimeni nici macar posesorii de camile sare cu picioarele pe burleanu vare oricum ar trebui sa isi dea demisia
nu știu cine ar vrea să vină pe postul ăsta,da cred că sunt destui,oameni care au jucat fotbal,sau au fost implicați in fenomen,care să facă ceva...papagalul ăsta de burleanu toacă bani aiurea după care plânge că nu ne putem permite un selecționer cât de cât...iși dau prime,sute de mii de euro...bani cu care ai fi putut premia cluburile de juniori,mingi,echipamente...
marele crestin Sfantu Gigi de la Poarta Alba, masluitorul campionatului si salvat de Dumnezeu de la Parlamentul European, merita toata atentia in fotbalul romanesc atat de onest! :D hahaha
astia nu sunt finantatori .. sunt paraziti ai fotbalului .. asta a dezfiintat academia ca il costa cat salariu lui chipciu .. auzi la el .. ce se aprinde daca federatia ar obliga cluburile sa investeasca 10% in juniori .. dar nu putem avea pretentii de la un stapan cu servitori si pamant care si-a deschis aprozar sportiv in 2003 si s-a folosit de numele steaua aducandu-i acesteia din urma un prejudiciu de imagine fara precedent .. sub numele steaua .. aprozarul a intrat in recordurile negative champions league cu 23 de meciuri consecutive fara victorie record rusinos absolut si istoric .. practic echipa era trimisa de stapan in competitie sa ia banii pentru prezenta .. figuratie
Mai devreme s-a terminat un el clasico al Europei, Italia - Spania. In coltul din stanga sus, un mic paragraf si o mica poza. In schimb, mare cat o zi de post, poza stapanuluijiji.
de cand e Steaua societate comerciala,ciobanule !!??......nu te mai duci naibii odata ca ne-ai omorat !!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.