Alte știri din fotbal
Marius Croitoru crede că FCSB a descoperit o „nestemată”: „E foarte talentat, are un viitor frumos!”
0
Și-au marcat victoria! Ultrașii din Peluza Sud au venit la stadion în seara meciului Universitatea Craiova - Oțelul
0
Jucătorii de la FC Botoșani cred în calificarea în play-off: „FCSB nu era într-o perioadă bună, dar le-am dat noi puțin avânt”
1
După Ngezana, încă două accidentări la FCSB: „Mâine vedem cât vor lipsi”
0
Știri din fotbal internațional
Al-Okhdood - Al Hilal » SET încasat de Șumudică: a primit 3 goluri doar de la Benzema!
7
Imagini istorice la Milano! Cristi Chivu a purtat torța olimpică
8
Situație incredibilă pentru Leicester » Sancționată drastic, e aproape de retrogradarea în a treia divizie
0
Partenera lui Vinicius junior vine cu detalii din viața intimă: „Când merg la ginecolog, trebuie să mă consult cu medicul lui Real Madrid. Pentru orice unguent!”
2
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
„L-am avertizat”. Omul de afaceri Dragoș Sprînceană rupe tăcerea, după ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Robert Negoiță, pus sub control judiciar, după ore întregi de audieri la DNA
Libertatea
Hai ma sa il veneram pe Gigi !! Este in trend !! :))) Ave Gigi !!! muritorii te saluta !!!!
iar a baut "apa sfintita" !?
eh, fleosc... mare lucru sa saruti o icoana. Chiar sa-i dai putina apa la moara nebunului daca iti cunosti interesul. Ii faci pe plac, ca nu-ti cere sa omori pe cineva, ii intri in gratii, joci la Steaua, tragi de tine, te concentrezi, muncesti si faci un sezon bun, te vede lumea in Europa si prinzi un contract afara. Te-ai rezolvat.
daca mai era un dubiu despre integritatea mentala a acestui personaj,face de ras clubul cu declaratiile astea ridicole
sa ne pupi tu in p'la pe toti !
un bolnav psihic care conduce un club mare si uitativa domnilor ce avem in parlament si cine ne conduce!!!
Am vazut vitejia ta cand te-au speriat baietii buni. Din cate imi aduc aminte talica erai in genunchi atunci. Si nici nu prea mai piscuiai. Aproape am crezut ca te-ai insanatosit.
Banuiesc ca ai scris la "buleala" porcaria asta ... Sau esti inca unul din fanii becali pe care nu stiu cum ii gaseste atat de dedicati ?? Cum e idolul asa si fanii :ANALFABETI .
asta-i bolnav
le scoate pe banda rulanta nebunul:)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.