Redacția GSP și echipa de investigații te invită să sprijini jurnalismul apăsând butonul DA!

Publicitatea pe net este vitală ca să putem produce în continuare investigațiile, știrile despre sport și faptele pe care le regăsești zilnic aici. Așa că avem nevoie de acceptul tău ca să-ți oferim, în continuare, jurnalism independent, în timp real și verificat.

Redacția GSP și partenerii noștri utilizează tehnologii precum cookies, profilare și prelucrare automata a datelor, pentru a personaliza către tine articolele și reclamele. Prin acceptarea cookie-urilor, ne ajuți să utilizam această tehnologie pe site și să ne finanțăm ziariștii. Ai posibilitatea să iei oricând altă decizie, printr-o simplă revenire pe site. Pentru detalii, te rugăm să citești Documentul de informare a utilizatorilor despre prezenta cookie-urilor pe site și Termenii de utilizare.

DA, AM ÎNȚELES

Liga 1

Becali se bate la titlu cu patronul fantomă » GSP îi conturează portretul șefului de la CFR Cluj + totul despre omul său de încredere, "Copilul minune"

« Înapoi la articol

Comentarii (27) Adaugă comentariu

its1134  •  14 Martie 2018, 20:14

Postat de its1134 pe 14 Martie 2018, 20:13

Dacă mă uit la poza de pe GSP, pare că e MM Stoica după dușurile de la pârnaie. Be he he. Nu m-am putut abține. :D

E trist când tre' să fac eu glume din astea, pentru că ceferiștii sunt prea puțini și prea puțini în cap. :(

its1134  •  14 Martie 2018, 20:13

Dacă mă uit la poza de pe GSP, pare că e MM Stoica după dușurile de la pârnaie. Be he he. Nu m-am putut abține. :D

rin08  •  14 Martie 2018, 14:06

*** ASTIA CE I INTERESEAZA CINE I PATRON LA CFR

Vladimir Bogdan  •  14 Martie 2018, 11:18

Un ALT fel de Teszari RCS /Digi. Probabil tot paravan, ca să nu se cunoască adevăratul jupân. Căutați tot spre Vizer, Ungaria, Rusia.... ăștia sunt cu „discreție”, „maniere” și „bani”.

Andrei Dumitrescu  •  14 Martie 2018, 11:15

Postat de Andrei Dumitrescu pe 14 Martie 2018, 11:12

Craitoiule, cum poti sa scrii in aceasta mizerie de articol "Discreția lui ar ascunde lucruri necurate, crede Becali. "Am înțeles că nu vrea să iasă în față pentru că nu are un renume prea bun", a spus stelistul la ProX" Daca si becali e Stelist... insa spala creiere si place la aplaudaci, la simpatizantii care inca mai vin la stadion si care nu ridica niciodata un cuvant impotriva stapanului indiferent de ce face si de ce zice acesta la TV, probabil ca la sfarsitul campionatului stau si ei cu mana-ntinsa sa le dea si lor ceva, altfel nu se explica cum de ei nu ridica niciun cuvant impotriva "Stelistului" care face schimbari la pauza, jigneste jucatori, ii face albie de porci la TV, dicteaza si primul 11, ba chiar transmite pe ce pozitii ar trebui sa joace anumiti jucatori. Acesti simpatizanti par nishte lashi cu sechele comuniste, daca pleaca asta ce se alege de noi?...Cimitirele sunt pline de oameni de neinlocuit lashilor, nu va lasati pana nu distruge asta clubul de tot, nu mai avem nume, culori, stema si nici galerie, ce tre sa mai pierdem ca sa va treziti? sa se imparta palmaresul si istoria in 2....? dati vina numai pe Talpan, pai daca actele respective erau facute cum trebuie mai pierdea "Stelistul" asta stema, numele si culorile? ...Fara "Stelistul" asta, ar mai fi vreun conflict cu armata sau Talpan sau cu oricine altcineva?....Craitoiule poate faci si un reportaj de la Academia "Stelei/Fcsb" din Berceni, eu

eu sunt tare curios sa aud cum ii pregatesc pe copiii de acolo fostii Mari Stelisti, oamenii cu greutate in istoria Stelei, Geambazi - nepotu, Pedrazzini - finu, Lutu - soferu si responsabilul cu cafeaua la loja din AN (ai uitat sa ne spui si cat a incasat Becali "Stelistul" din bilete de cand sta cu, chirie pe AN, asa bani multi are "Stelistul" ca un stadion nu poate sa construiasca, asa cum si-au construit chefere, astra si Viitorul ). De asemenea vreau sa aud si eu ce povesti nemuritoare in tricoul Stelei spun acestia copiilor gura-casca......pfffffff....Desteapta-te romane sa te culci la loc.

Andrei Dumitrescu  •  14 Martie 2018, 11:12

Craitoiule, cum poti sa scrii in aceasta mizerie de articol "Discreția lui ar ascunde lucruri necurate, crede Becali. "Am înțeles că nu vrea să iasă în față pentru că nu are un renume prea bun", a spus stelistul la ProX" Daca si becali e Stelist... insa spala creiere si place la aplaudaci, la simpatizantii care inca mai vin la stadion si care nu ridica niciodata un cuvant impotriva stapanului indiferent de ce face si de ce zice acesta la TV, probabil ca la sfarsitul campionatului stau si ei cu mana-ntinsa sa le dea si lor ceva, altfel nu se explica cum de ei nu ridica niciun cuvant impotriva "Stelistului" care face schimbari la pauza, jigneste jucatori, ii face albie de porci la TV, dicteaza si primul 11, ba chiar transmite pe ce pozitii ar trebui sa joace anumiti jucatori. Acesti simpatizanti par nishte lashi cu sechele comuniste, daca pleaca asta ce se alege de noi?...Cimitirele sunt pline de oameni de neinlocuit lashilor, nu va lasati pana nu distruge asta clubul de tot, nu mai avem nume, culori, stema si nici galerie, ce tre sa mai pierdem ca sa va treziti? sa se imparta palmaresul si istoria in 2....? dati vina numai pe Talpan, pai daca actele respective erau facute cum trebuie mai pierdea "Stelistul" asta stema, numele si culorile? ...Fara "Stelistul" asta, ar mai fi vreun conflict cu armata sau Talpan sau cu oricine altcineva?....Craitoiule poate faci si un reportaj de la Academia "Stelei/Fcsb" din Berceni, eu

Soos Vilmos  •  14 Martie 2018, 11:12

Probabil pentru titlul de cel mai bun cioban din Pipera.

breitner  •  14 Martie 2018, 10:41

Si pentru ce s-ar bate becali? Pentru locul la taraba unde se vinde branza? Sau pentru titlul de cioban fruntas?

gica10  •  14 Martie 2018, 10:38

***,***.Vad ca aveti nevoie de timp sa-i insiruiti pe toti din cadrul clubuluiCFR.La taraba ciobanului este simplu:ciobanul sef si baiatul care-l ajuta la ***...........am inteles ca singurul arbitru corect sa ne arbitreze duminica este Hategan,care-a anulat in meciul tur un gol valabil,pentru un fault vazut de el.*** placuta

ray51  •  14 Martie 2018, 09:57

Becali nu se bate cu nimeni. Are bodigarzi.

«

1

2 3 »
«

»