Alte știri din fotbal
Paul Papp și alți 7 jucători pleacă de la Petrolul! » Insolvența bate la ușă, iar datoriile sunt SF: 9,3 milioane de euro
0
Florentin Petre a rupt tăcerea după despărțirea de Dinamo: „Eu doar asta știu să fac, era imposibil să rămân!”
0
O lume întreagă SUB stadion! » Tur în „labirintul” din Giulești: imaginile sunt spectaculoase
0
Hermannstadt se desparte de 7 jucători după retrogradare
0
Știri din fotbal internațional
Lovitură de jumătate de miliard! » Real Madrid a semnat cel mai lung și scump acord de sponsorizare din La Liga
0
Manchester City pregătește revoluția după Guardiola! Opt jucători pot pleca de la vicecampioana Angliei
0
A rămas fără suporteri! Naționala Iranului, lovită dur în SUA
0
„E mai bun decât Mourinho” » Iker Casillas propune un antrenor spaniol din La Liga
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
7
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
Nu pot sa spun decat , Becali ,ai fost si vei ramane o scarba de cioban.
baaaa gigi dar pintili dar tams sau enache astia inta LA RUPERE CE DRACU MA VEZI PAIUL DE LA ALTII DAR NU BARNA DE LA TINE si dac mai dai si ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
de aia iti place Tudor, ca transforma orice simulare grosolana in penalty. cum a facut in meciul din cupa ligii si atate alte meciuri inainte.
Normal ca-ti place de Tudor.Ai castigat 90% din meciurile arbitrate de el.Despre bagat 'materiale " ii ai pe Tamas , pe Pintilii ..Cand nu baga ei , vine Enache cu capatana !Dar nea Gigi ,la bagat "materiale " nu te intrece nimeni !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.